NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Silvestrovský look

silvestrovský look

 

Zazařte na Silvestra! Letošní oslavy příchodu nového roku budou sice komorní, i tak se na ně ale můžete náležitě připravit. Vyhrajte si s oblečením i s líčením. Připravili jsme pro vás rychlý a jednoduchý návod pro slavnostní silvestrovský look.

 
Makeup-application-nye-eyes-result-1022-Web-Rendition
 

Zatímco vánoční líčení bývá spíš decentní, na Silvestra se můžete odvázat, fantazii a extravaganci se meze nekladou! A pokud vsadíte na jakýkoliv odstín zlaté, nešlápnete vedle.

 

Zdůrazněte své oči

Základem silvestrovského looku jsou jednoznačně výrazné oči. Potí se vám víčka? Začněte s podkladovou bází pod oční stíny. Tento problém vás netrápí, ale ani tak nechcete nic ponechat náhodě? Případně nemáte k dispozici bázi? Víčka si osušte papírovým kapesníčkem a jako první naneste matný stín neutrální barvy jako podklad. Tím slézání stínů z důvodu pocení výrazně omezíte.

 

Zlato nad zlato

Jak jsme zmiňovali, letošním hitem je rozhodně zlatá barva, která navíc lichotí téměř každému. A nebojíme se říct, že čím víc třpytek, tím lépe. Pokud neholdujete zlaté, vsaďte na výrazné kouřové líčení. Nebojte se ani výrazných očních linek. A co třeba umělé řasy? Chtěly jste je vždycky vyzkoušet, ale neměly na to dost odvahy? Kdy jindy do toho jít než teď? Chystáte se přece oslavit příchod nového (lepšího!) roku.

A co rty? Pokud chcete, aby bylo výsledné líčení přece jen umírněnější, sáhněte po transparentním nebo lehce tónovaném balzámu na rty či decentním lesku. V opačném případě se nemusíte bát slavnostní červené rtěnky, ať už se saténovým či matným finišem. Záleží na vašem osobním vkusu.

 
Makeup-beautyvisual-festive-look-new-years-eve-sparkle-1022-Web-Rendition
 

Kouzlo je v detailu

Chcete mít dokonalý silvestrovský outfit? Slaďte vše do puntíku. Stíny volte s ohledem na barvu svého oblečení, doplňků i očí. A pamatujte také na své nehty, i ty jsou nedílnou součástí finálního výsledku a zaslouží si speciální slavnostní lakování.

Šťastný nový rok!