VŠECHNY VŮNĚ DNES ZA NEODOLATELNÉ CENY!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Síla aromaterapie

síla aromaterapie

Slyšeli jste už o aromaterapii? Vychází z přesvědčení, že vůně léčí. Ať tomu věříte, nebo ne, faktem je, že vůně ovlivňují naši psychickou pohodu. Zlepšete si díky nim náladu a nedejte sychravému podzimu šanci.

Selfcare-2021-aroma-therapy-pop-1300x600px-Web-Rendition

Aromaterapie pracuje především s éterickými oleji, ale lze sem zahrnout i parfémy, vůně do koupele či voňavé svíčky. Skvěle poslouží také aromadifuzéry nebo tělové krémy s vaší oblíbenou parfemací. Fantazii se meze nekladou, stačí si vybrat. Jen to nepřehánějte s intenzitou nebo kombinováním vůní, aby vás z toho spíš nerozbolela hlava.


752574

Body Treatment Oil: Ylang Ylang, Tamanu & Omega 7, Grown Alchemyst

Vyzkoušejte třeba tento tělový olej se smyslnou a silnou směsí botanických bioaktivních přísad. Kromě esenciálního oleje oblíbené vůně Ylang Ylang obsahuje také tamanu olej a omega 7. Velmi rychle a snadno se vstřebává, pokožku změkčuje a vyhlazuje. Zvyšuje její elasticitu a dodává jí potřebnou hydrataci. To vše zlepšuje strukturu a vzhled pokožky.

762463

Zona Keemun aroma difuzér, Millefiori

Difuzér z dílny značky Millefiori nejen provoní váš domov, ale zároveň ho i ozdobí díky luxusnímu flakonu se stuhou. Ve vůni Květinový čaj se snoubí zelený čaje s ovocnými tóny pomeranče, broskve, meruňky a mandarinky. V srdci pak můžete ucítit konvalinku, jasmín a pivoňku.

Velikost difuzéru 500 ml je vhodná spíše do velkých prostor. Intenzitu vůně určujete vy sami pomocí počtu tyčinek – čím více jich v difuzéru je, tím intenzivněji voní.