NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Seznamte se: Tomorrowlabs

Skincare-product-tomorrowlabs-scar-correcting-1-unlimited-Web-Rendition

Věda pro vaši pleť. Výsledky místo slibů. To je motto kosmetické společnosti Tomorrowlabs, která pracuje s poznatky lékařských výzkumů a díky tomu nabízí klinicky testované produkty s viditelnými výsledky. Její produkty pro péči o pleť, vlasy i potravinové doplňky najdete nově i v nabídce Douglas. Seznamte se s Tomorrowlabs a propadněte jejímu kouzlu.

Společnost Tomorrowlab se řídí přísnými vědeckými postupy a spolupracuje s předními lékařskými univerzitami ve snaze vyvinout péči o pleť pro 21. století. Podařilo se jí vytvořit patentovanou účinnou látku založenou na poznatcích o mechanismu buněčné regenerace naší pleti, které byly oceněny Nobelovou cenou. Nazývá se HSF a účinně působí na známky stárnutí pokožky, citlivou a podrážděnou pleť a řídnoucí vlasy.

Skincare-product-tomorrowlabs-elixier-serum-unlimited-Web-Rendition

LONGEVITY COLLECTION

Hledáte opravdu účinnou anti-aging péči? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout řada Longevity, která díky patentované technologii HSF efektivně a s prokazatelnými výsledky bojuje s příznaky stárnutí pokožky. Vyzkoušet můžete například Lifting Elixir pro namáhanou pleť, který jí dodá intenzivní hydrataci a zároveň stimuluje tvorbu kolagenu, což vede k prozáření a vyhlazené pokožky. Prodloužit efekt technologie HSF vám pomůže Boosting Serum, jenž pomáhá chránit před viditelným stárnutím. Zintenzivňuje a prodlužuje buněčnou regeneraci a silně působí i na hluboké vrásky.

HAIR RESTORATION

V Tomorrowlabs vědí, že padání, slábnutí a řídnutí vlasů trápí ženy i muže po celém světě, a to dokonce i ve velmi mladém věku. Proto jeden ze svých výzkumů zaměřili právě na genetické vypadávání vlasů. A díky jeho poznatkům vyvinuli speciální řadu vlasové péče Hair Restoration, jejímž cílem je dostatečná a kvalitní výživa vlasových folikulů. Majitelé a majitelky dlouhých vlasů mohou vyzkoušet péči Hair Restoration Liquid, jež podporuje opětovný růst vlasů v kořenech díky inovativní technologii aktivních složek HSF. Aplikuje se jednu denně a výsledky uvidíte již po 12 týdnech pravidelného používání! Kromě toho také chrání a zklidňuje vlasovou pokožku. Pro krátké vlasy je určená pěna Hair Restoration Foam.

Haircare-product-tomorrowlabs-hair-restauration-group-unlimited-Web-Rendition-jpeg
capsules

SUPLEMENTY

Jak můžeme stárnout zdravě a předcházet nemocem souvisejícím s věkem? Tomorrowlabs pracuje s konceptem regenerace na základě tří buněčných dovedností: obnovy, tvorby energie a detoxikace. Se stárnutím organismu bojuje tak, že působí proti zhoršování buněčných funkcí, které normálně doprovází věk, a tím prodlužuje dobu našeho zdravého života. Kombinací technologie HSF se směsí přírodních složek podporují tyto doplňky stravy vnitřní pohodu a zářivý vzhled. Vybírat můžete mezi doplňky pro optimalizaci buněčného zdraví, vzhledu pokožky nebo vašich vlasů a nehtů.

HSF MED SERIES

Speciální produkty nabízí Tomorrowlabs také pro citlivou a problematickou pleť, ať už ji trápí podráždění, zarudnutí, pigmentové skvrny, stařecké skvrny či nadměrná tvorba mazu a akné. Řada HSF Med využívá kombinaci technologie HSF s přírodními účinnými látkami pro maximální efektivitu a pohodu pokožky. Péče Impurity Control byla vyvinuta speciálně pro mastnou pleť se sklonem k akné, Repair Stimulant zase představuje SOS opatření pro podrážděnou a poškozenou pokožku s uklidňujícími a protizánětlivými účinky pro rychlejší a efektivnější obnovu pleti. Se zarudnutím a viditelnými kapilárkami si poradí Redness Halt, s nadměrnou pigmentací zase Mark Removal.

U citlivé pokožky je nutné vyhnout se agresivnímu a nadměrnému čištění a používání dráždivých složek. Produkty HSF Med jsou určené k použití dvakrát denně a péče skládá se z krátkého tříkrokového režimu – mycí gel na obličej Sensitive Face Wash pro důkladné, ale jemné čištění, následuje speciální péče pro vaše individuální potřeby, kterou jsme zmínili výše, a nakonec důkladná hydratace díky hydratačnímu krému Hydragel Moisturizer.

hsf