NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Seznamte se: Jeffree Star Cosmetics

seznamte se: jeffree star cosmetics

Jste odvážní a milujete extravaganci? Pak právě vám je určená dekorativní kosmetika Jeffree Star Cosmetics, která je stejně výstřední a odvážná jako její zakladatel. Seznamte se se značkou, jež mění pravidla hry dekorativní kosmetiky.

Makeup-beautyvisual-jeffreestar-2021-fck-proof-mascara-1-0323-Web-Rendition

Jeffree se původně věnoval hudbě, ale v roce 2013 vsadil vše na jednu kartu – na kosmetiku. A to se mu vyplatilo. V roce 2014 představil 3 tekuté rtěnky a od té doby své portfolio výrazně rozšířil. Najdete v něm kromě rtěnek také korektory, make-upy, oční stíny, pudry a mnoho dalšího. Všechny produkty jsou veganské. Ať už jsou vaše potřeby jakkoliv bláznivé, kosmetika Jeffree Star Cosmetics je rozhodně uspokojí.

Makeup-product-jeffree-star-orgy-1-0822-Web-RenditionzbNXdGfwQZpm0

Orgy Palette

Od jemně béžových barev až po tmavě kávově hnědou. Tato neutrální paletka obsahuje 30 ikonických nude očních stínů v matné textuře. Jsou krémové, krásně vysoce pigmentované a snadno se s nimi pracuje. Navíc lichotí každému tónu pleti.

Blue Blood

Nad těmihle očními stíny zaplesá srdce každého milovníka extravagance. Kombinace různých tónů modré, mátové a broskvové barvy je prostě dokonalá a umožní vám decentní i provokativní líčení. Třešničkou na dortu je extrémní pigmentace a lehká krémová textura, která umožňuje snadné vrstvení.

Makeup-product-jeffree-star-blue-blood-unlimited-Web-Rendition
Makeup-product-jeffreestar-groupshot-blood-sugar2-0223-Web-Rendition

Blood Sugar Palette

Pokud byste si měli od značky Jeffree Star Cosmetics pořídit jen jednu věc, rozhodně by to měla být tato ikonická paletka 18 očních stínů pro jakékoli líčení. Najdete zde matné, metalické i tekuté třpytivé finiše, jejichž společným jmenovatelem je dokonalá pigmentace a snadná práce. A navíc v krásném obale z umělé červené kůže.

Black Hand Mirror

Co by to bylo za koupelnu bez ručního zrcátka? Pokud milujete značku Jeffree Star Cosmetics, je pro vás zrcátko v podobě hvězdy – symbolu značky – naprostou nutností ?

529885