NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Sexy looky pro žhavé léto

sexy looky pro žhavé léto

Sluneční paprsky, teplé počasí, dlouhé dny, rozevláté šaty... prostě léto se vším všudy. A taky ideální doba na zkoušení nejnovějších kosmetických trendů. Letos frčí zářivá, sluncem políbená pleť a barvy západu slunce a moře. Dovedete si představit něco víc prázdninového? Připravili jsme pro vás inspiraci na 3 looky, jejichž společným jmenovatelem je kromě letní hravosti také potřebná výdrž.

Makeup-beautyvisual-summer-peachy-look-smokey-eyes-0322-1280-x-1280-1

Romantika západu slunce

Líčení očí inspirované západem slunce vám připomene dovolenou na pláži, osvěžující sklenici sangrie, noční koupání v moři... Prostě vzpomínky na dovolenou, kterými si ji prodloužíte i po návratu. Sáhněte po červené, zlatavé a oranžové – ať už samostatně, nebo v příjemné kombinaci. Prostě zářivé odstíny, které rozjasní nejen váš pohled.

Léto sice svádí k minimalismu v oblečení i make-upu, na druhou stranu nemusíte splývat s davem. Vyzkoušejte třeba oranžové či vínové líčení. Výrazný oranžový krémový oční stín lehce rozpracujte pro dosažení vzhledu kouřového líčení a do vnitřního koutku a pod obočí naneste jemný třpyt. Nezapomeňte na decentní konturování a tvářenku pro zdravá líčka. Rtěnka v růžovo-meruňkovém odstínu je dokonalou tečkou vašeho letního looku.

Makeup-beautyvisual-summer-red-lips-purple-eyeshadow-0322-1280-x-1280

Rudé rty pro léto ve městě

Krásné, šťavnaté červené rty jsou symbolem léta. Skvěle vypadají hlavně v kontrastu s pokožkou s nádechem do bronzova a v kombinaci se zlatými očními stíny. Chybu ale neuděláte, ani když své rty do červené rtěnky obléknete k bikinám a mokrým vlasům. Záleží na vás a vašem vkusu.

Faktem ale je, že rudé rty jsou trendy bez ohledu na roční období. Jen v létě jim sluší lehce světlejší odstíny. Zkuste to.

Makeup-beautyvisual-summer-blue-smokeyeyes-ocean-breeze-0322-1280-x-1280

Vodní look nejen pro plážové dny

Říká se, že léto podporuje kreativitu a odvahu. Třeba k tomu vyzkoušet nezvyklé líčení laděné do fascinujících barev oceánu. Nemusíte hned nutně sahat po modrých stínech, ale co třeba ozvláštnit váš look barevnou oční linkou v barvě mořské vody? Vybírat můžete z různých druhů linek – z klasické v tužce, tekuté nebo gelové v kelímku.

Pokud vám linka nestačí, doplňte ji o nádherné tyrkysové, modré či zelené stíny, které skvěle doplní žluté, zlatavé či vínové. Zkoušejte, testujte, nebojte se vybočit z řady. Na letní party vás nikdo nepřehlédne.