V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Samoopalovací přípravky: 4 mýty, které neplatí

samoopalovací přípravky

4 mýty, které dávno neplatí

 
pexels-andrea-piacquadio-3771817
 

Ty tam jsou doby, kdy jste na vzdálenost deseti metrů poznali člověka, který použil samoopalovací krém. Fleky i oranžová barva, to vše je minulost, se současnými produkty docílíte naprosto přirozeného výsledku. Přesto ale občas panuje vůči samoopalovacím přípravkům nedůvěra a ve společnosti o nich kolují pověry, které samozřejmě nejsou pravdivé. Podívejme se na ty nejčastější z nich.

 

Mýtus číslo 1: Fleky

Jeden z nejčastějších mýtů tvrdí, že díky kombinaci hydratačních a samoopalovacích přípravků bude vaše pokožka flekatá, respektive odstín kůže nebude všude stejný. Pravda je ale někde jinde. Díky hydrataci a vyživení pokožky naopak půjde samoopalovací proces hladčeji! Nejjednodušší možností je oba přípravky smíchat a nanášet je společně. Výsledek uvidíte sami.

 

Mýtus číslo 2: Všechny produkty jsou stejné

Prozradíme vám tajemství – nejsou. Stejně tak jako není totožný opalovací krém, mléko a olej. Každý produkt má své specifické vlastnosti, navíc si můžete vybírat z tolika značek. Zvolte si to, co vám osobně nejvíc vyhovuje, ať už texturou, odstínem či parfemací.

 

Mýtus číslo 3: Nepříjemný zápach

Ne, opravu nesmrdí! Nemusíte se tak bát, že by specifický odér prozradil, že vaše opálení není výsledkem sluníčka. Naopak většina přípravků má příjemnou, decentní a neutrální vůni.

 

Mýtus číslo 4: Oranžový nádech

Po použití samoopalovacích přípravků opravdu nebudete vypadat jako mrkev! Složení už je dávno jiné, a tak je oranžový odstín vskutku minulostí. Těšit se můžete na přirozený výsledek.

 

JAK NA TO?

Jdete do toho? Pak se vám bude určitě hodit i pár dalších rad. Samoopalováky nanášejte na umytou a důkladně vysušenou pokožku až jako poslední krok po peelingu a hydratační péči. Při aplikaci postupujte odspodu nahoru a poté nechte přibližně 15 minut zaschnout, než se obléknete. Sprchu si dejte nejdříve po 4 hodinách. Opatrně také se sportem a vystavováním se slunci, měli byste co nejvíc omezit pocení. A pamatujte na to, že čím více vrstev nanesete, tím bude „opálení“ tmavší.