SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Rtěnky pod roušku

rtěnky pod roušku

Zdá se, že ani po roce se roušek a respirátorů na obličeji jen tak nezbavíme. Přesto si ale chcete dopřát tu malou radost jakou je nošení rtěnky? Chápeme. Proto jsme pro vás připravili pár rtěnek, které zvládnou i roušku.

people-2597995_1920

Základem pro dlouhou výdrž rtěnky jsou opečované, hladké a vyživené rty. Tohoto žádoucího stavu dosáhnete díky pravidelnému používání pečujících balzámů a svou roli hraje i dodržování pitného režimu. Pokud chcete svou péči opravdu vyšperkovat, zařaďte do své rutiny také peeling a masku na rty. Výsledek uvidíte sami. Ideálním pomocníkem je třeba kompaktní Lip Scrub od značky Douglas, který ze rtů odstraní suchou kůži a připraví je na nanesení balzámu či rtěnky. A které z nich vydrží i pod rouškou?

Třeba jemná rtěnka Powder Kiss Lipstick od MAC, která je i přes svůj matný finiš vyživující. Dodejte svým rtům romantický barevný nádech, který vydrží.

Skvělou výdrží se pyšní také tekutá matná rtěnka Lip Magnet Freeze od Armaniho. Její výhodou je, že vytváří příjemný, bez-makeupový pocit na rtech. Vybírat můžete z řady tělových barev v matných sorbetových tónech.