V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Rok buvola – co nás čeká?

rok buvola - co náS čeká?

V pátek 12. února začíná podle čínského kalendáře nový rok, který se ponese ve znamení Buvola. Pod jeho nadvládou, jež má být příznivá k pracovitým, důvěryhodným a vytrvalým lidem, budeme až do 31. ledna 2022. Co nám rok kovového Buvola přinese?

Zdroj: <a href="https://www.freepik.com/vectors/background">Background vector created by starline - www.freepik.com</a>
Zdroj: www.freepik.com

V čínské mytologii je buvol, jeden z dvanácti zvířat ve zvěrokruhu, symbolem vytrvalosti, síly a pracovitosti. Právě proto by se během následujících měsíců mělo dařit lidem se stejnými vlastnostmi. Stejně tak těm, kteří na sobě rádi pracují, spoléhají se sami na sebe a nevzdávají se, jsou vytrvalí. Rok buvola totiž vyžaduje píli a morálku, ať se nám to líbí, nebo ne. Takže na nějaký velký odpočinek to nevypadá. Prostě a jednoduše bude opět platit pořekadlo, že bez práce nejsou koláče.

A jaké tedy bude následující buvolí období? Astrologové se shodují na tom, že náročné. Ovšem v porovnání s rokem 2020 na tom budeme mnohem lépe, protože Buvol v kombinaci s kovem představuje pozitivní energii. Situace ve společnosti by se měla začít celosvětově zlepšovat. Buvol s sebou totiž přináší klid a stabilitu, dvě stránky života, která nám v posledních dvanácti měsících výrazně chyběly. Na druhou stranu se jedná o konzervativní znamení, takže není zrovna nakloněné jakýmkoli začátkům, objevování či cestování. Budeme tak mít prostor věnovat se tomu, co máme, a pracovat na zlepšení, ať už jsou to vztahy nebo zaměstnání.

S velkou pozorností bychom měli pečovat o své zdraví, a to jak o to fyzické, tak i o psychické. V pracovní sféře našeho života nás mohou čekat výzvy, kterých bychom se neměli zaleknout. Pravděpodobnost, že se nám začne finančně dařit, je na vzestupu. Zaměřit bychom se měli také na péči o vztahy s přáteli a rodinou a rozvíjet je, rok Buvola je totiž rokem rodiny.

Kov, který je prvkem, jenž se k období Buvola váže, symbolizuje minimalismus a čistotu na fyzické i psychické úrovni. Nebojte se zbavovat přebytečných věcí, které vás zatěžují – ať už je to příliš mnoho oblečení nebo třeba toxické vztahy. Ponechte si to, co vám dělá radost, zaměřte se na to a zbavte se psychické zátěže.

Když to vezmeme kolem a kolem, tak je vlastně rok Buvola docela fajn a představuje příslib pozitivní energie a zlepšení situace. Líbí se vám?