NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Revox: V jednoduchosti je krása

Revox: v jednoduchosti je krása

Profesionální výsledky v pohodlí domova. To je motto rodinné kosmetické značky Revox. Vyznačují se použitím několika málo ingrediencí se zjednodušenými recepturami pro snadné používání a příjemné výsledky. Seznamte se s těmito dostupnými pečujícími produkty.

pexels-ekaterina-bolovtsova-4672654

Značka Revox staví na jednoduchosti. Pečlivě vybírá ty nejžádanější přísady pro péči o pleť tak, abych vytvořili produkty pro každý typ pleti a každou její potřebu. 

Při vývoji se řídí jednoduchým vzorcem: efektivní přísada v co nejvyšší možné koncentraci pro co nejlepší možné výsledky. Ať už potřebujete peeling, hlubokou hydrataci, nebo se chcete nechat hýčkat olejem, v Revoxu si vždy najdete ten správný produkt.

847533mkcHxnQloi4AS

Just Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream

O růžovou vodu je obohacen hluboce vyživující oční krém. Obsahuje také bambucké máslo, avokádo či olivový olej pro omlazení pleti a její projasnění. Pokožku také hydratuje, působí antioxidačně a podporuje její zdravý vzhled.

Just HYALURONIC ACID 5% Hydrating fluid

Toto hydratující sérum s obsahem kyseliny hyaluronové je lehké, snadno se vstřebává a je ideální pro suchou pokožku. Umí si poradit s jemnými linkami a vráskami, zabraňuje ztrátě vlhkosti a přispívá k jejímu svěžímu a hladšímu vzhledu.

6143399QXI4z4FzRLy5
614362

Just SALICYLIC ACID 2% Peeling solution

Věděli jste, že kyselina salicylová pocházející z přírodních zdrojů představuje účinný peeling? Právě ona je hlavní ingrediencí peelingu na obličej, který je určený zejména pro pokožku náchylnou k praskání a na nerovnosti. Odstraňte s jeho pomocí nadměrný maz a odumřelé kožní buňky a vaše pleť se vám odvděčí svěžím vzhledem.