V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Recenze: Sérum Advanced Génifique

sérum Advanced Génifique

ikona značky Lancôme

 

Pleťové sérum Advanced Génifique je ikonickým produktem značky Lancôme. Zjistěte, proč na něj nedají dopustit ženy na celém světě.

 
269274GHlGuxguDcRzo
 


Tajemství mikrobiomu

Sérum Advanced Génifique patří mezi velmi žádané produkty v oblasti péče o pleť. Co je na něm tak výjimečného? Díky svému složení pomáhá posilovat kožní mikroflóru neboli tzv. mikrobiom. Což je jednoduše řečeno živý ekosystém mikroorganismů, který je nedílnou součástí pleti. Právě tyto mikroorganismy pozitivně přispívají ke zdraví naší pokožky. Posilují funkci kožní bariéry, obranyschopnost a podporují přirozenou regeneraci pleti. Ale pouze v případě, že je mikrobiom vyvážený.Bohužel se však náš mikrobiom s postupujícím časem mění, největší vliv na jeho změny má věk, vnější činitelé, znečištěné ovzduší, UV záření či životní styl. Pokud je mikrobiom vyvážený, pleť je schopná se lépe bránit a regenerovat.

GENIFIQUE_RENO_NM_SECOND-SERIE2_N-8_MD

Složení pro krásnou pleť

A právě s tím pomáhá pleťové sérum Advanced Génifique. To je totiž obohaceno o komplex 7 patentovaných prebiotických a probiotických extraktů upravených tak, aby dodávaly pleti důležité esenciální látky jako jsou například aminokyseliny nebo lipidy. Navíc se do pleti lépe a rychleji vstřebají, takže je pokožka okamžitě po aplikaci séra připravená na další péči.

Za 7 dní můžete pozorovat první výsledky. Pleť je na pohled zářivá a projasněná a působí mladistvěji. Při používání pleťového séra Advanced Génifique dochází také k redukci jemných linek a vrásek. Tón pleti je sjednocený, pokožka je na pohled hladší, pružnější a pevnější. Po spotřebování celé lahvičky dochází k redukci známek stárnutí pleti a k vylepšení její regenerační schopnosti. Pokožka je kromě toho chráněná i proti nepříznivým vnějším vlivům.


GNF_ALL_STARS_NM_STAR_SERUM_MD

Proč je důležité používat sérum a kdy?

Sérum Advanced Génifique svým unikátním složením působí nejen na posílení mikrobiomu pleti, ale i na její projasnění, redukci jemných linek a vrásek, sjednocení tónu pleti, její hladkost, pružnost a v neposlední řadě i pevnost. Účinky séra jsou viditelné již za 7 dní od začátku pravidelného používání, kdy pleť vypadá na pohled mladší a projasněná. Po jedné lahvičce Lancôme séra Advanced Génifique se pleť obnovuje rychleji a projevy stárnutí jsou méně viditelné.

Sérum použijte ráno a večer na vyčištěnou pokožku, na sérum následně aplikujte denní či noční péči dle potřeby Vaší pleti. Pokud chcete pleť opravdu projasnit, smíchejte kapku séra Advanced Génifique s Vaším oblíbeným make upem Teint Idole Ultra Wear! Pleť bude zářivější, pevnější a viditelně omlazená