Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Provoněný podzim

provoněný podzim

Podzim už se definitivně hlásí o slovo, teploty klesají, noci se prodlužují... Pro někoho právě nastává nejoblíbenější období, někdo tohle nadšení úplně nesdílí. Jak si podzimní měsíce zpříjemnit? Přece vonnými svíčkami!

pexels-taryn-elliott-4099355

Na co se na podzim těšíte nejvíc? Na večery v teple domova, čtení knih pod teplou dekou, s horkou čokoládou po ruce? My už se nemůžeme dočkat, až poprvé zapálíme svíčky. Ideálně ty, které kromě útulného mihotavého světla vašemu domovu dodají i příjemnou vůni. Nechte se inspirovat naším výběrem.

Milujete vanilku? Pak sáhněte po svíčce Joyful Treat Vanilla and Tonka Candle od Douglas, která v sobě kombinuje kromě hřejivé vanilky také svěží tóny tonka fazolí.

Pro fanoušky dřevitých vůní je ideální volbou svíčka Tree House Fragranced Candle od Byredo. Okouzlí vás sofistikovaná jednoduchost tónů cedru, santalu a bambusu, sladěných s pryskyřicí a vůní kůže. Takhle voní podzim.

K uvolnění po náročném dni se krásně hodí Relaxační svíčka Cocon de Sérénité od L'Occitane, která sází na uklidňující levandulový olej, jenž se snoubí s tóny bergamotu, mandarinky, sladkého pomeranče a oblíbeného gerania. Kterou svíčku si letos zapálíte jako první?