NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Prodlužte si opálení

prodlužte si opálení

Toužíte po tom, aby vám opálení vydrželo co nejdéle? A kdo ne? Máme pro vás pár tipů, díky kterým bude vaše pokožka jako sluncem políbená i po skončení léta.

Crosscategory-beautyvisual-woman-black-bathingsuit-062022-Web-Rendition

Nebojte se peelingu

Přestože občas můžete narazit na informace o tom, že peeling není vhodný, pokud si chcete udržet opálení, opak je pravdou. Pokožce pomáhá regenerovat a podporuje její hydrataci. Třeba jako písečný tělový peeling Bum Bum Body Scrub od značky Sol de Janeiro. Pokožku jemně čistí a hydratuje. Ta je po použití nejen krásně hebká, ale také prozářená.

Tělová péče

Klíčová je pro udržení opálení hydratace pokožky. S tím vám na denní bázi pomohou různá tělová mléka, másla či oleje, jež nenechají vaše opálení vyblednout. Jedním z nich je bronzující tělový olej Copacabana Bronze Glow Oil od Sol de Janeiro, který pokožku hydratuje a podpoří přirozené opálení. Třešničkou na dortu je hedvábná textura a kokosová vůně evokující letní dny u moře.

Skincare-product-extend-glow-blanket-tom-ford-unlimited-Web-Rendition

Bronzing

Nebojte se použít trochu shimmeru pro zdůraznění vašeho opálení. Prozářit pokožku vám pomůže například tělový olej Soleil Blanc Shimmering Body Oil z dílny značky Tom Ford. Jeho textura je lehká a hedvábná, rychle se vstřebává a zanechává vaši pokožku letně zářivou. Pokud by se vaše opálení začínalo vytrácet zcela, sáhněte po samoopalovacích přípravcích a získejte tak letní vzhled na dobu neomezenou.