V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Připravte tělo na léto

připravte tělo na léto

 

Teplé dny se blíží, což znamená i změnu šatníku, krátké rukávy, tílka, šaty a plavky. Z vašeho těla bude vidět víc než v zimě, a to chce pořádnou přípravu – od vlasů přes pleť až po hebké nohy. Dopřejte tu správnou péči i těm částem svého těla, které jste v zimě třeba trochu zanedbávali. Inspirujte se našimi tipy.

 
telo-na-leto
 

Hladké tělo

Tělo bez zbytečných chloupků a suché kůže je naprostým letním základem. Zařaďte do své každodenní rutiny hydratační tělový krém a jednou až dvakrát týdně taky peeling. Díky němu se zbavíte suchých šupinek. Krémem pak dodáte své pokožce hebkost.

 

Konec pomerančové kůže

Boj s celulitidou nevyhrajete ze dne na den, ale při správné kombinaci můžete být dost úspěšné i během krátké doby. Stačí upravit jídelníček, dodržovat pitný režim, hýbat se a dopřát si speciální péči a dostatečné prokrvení.

 

Zářivá pleť

Sluníčko, vítr, klimatizace, pot. Vaše pleť dostává v létě pořádně zabrat, a proto si zaslouží opravdu dokonalou hydrataci. Právě díky ní získá pružnost a mladistvý zářivý vzhled. Jednou až dvakrát týdně doplňte péči o peeling a následnou hloubkově hydratační či regenerační masku. Pokud je vaše pleť i během roku spíš suchá, sáhněte i po hydratačních sérech či make-upu. Zářící pleť je teď v kurzu.

 

Svůdný dekolt

Místo, které často opojíme, přestože přitahuje hodně pozornosti – dekolt. Věnujte mu před létem tu správnou péči. Až si budete dopřávat masku na obličej, neváhejte a aplikujte ji i na krk a do výstřihu. To samé pak platí i o hydratačních krémech. Váš výstřih si pořádnou regeneraci rozhodně zaslouží.

 
 

Vlasy v kondici

Letní dny nejsou pro vlasy zrovna požehnáním, často totiž mají na svědomí jejich vysušování. Ale nebojte, stačí zvolit ty správné produkty a vaše vlasy budou krásné a na pohled zdravé. Šampon, kondicionér a masku používejte z jedné řady, v létě sáhněte po speciálních solárních řadách s UV ochranou. Pokud můžete, nechte vlasy schnout na vzduchu a chraňte je před přímým slunečním zářením – třeba módním slamákem nebo šátkem.