NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Připravte svá chodidla na léto

pipravte svá chodidla na léto

I když to tak za okny úplně nevypadá, léto se blíží a s ním i sezóna otevřených bot a sandálů. Jak vypadají po náročném zimním období vaše chodidla? Mnoho lidí často trápí suchá a tvrdá kůže nebo praskliny na patách. Dobrá zpráva je, že ještě máte čas vyladit svoje chodidla do sandálové formy. Představujeme vám účinné pomocníky.

crosscategory-beautyvisual-summerfeetandleg-red-toes-062022-tif-1280-x-1280

Body bar More Than A Peeling, Foamie

Čím jiným začít než tělovým peelingem? Skvělou volbou je tuhá varianta od Foamie s jojobovými perlami či bambuckým máslem. Pokožka je použití hedvábně jemná a svěží. Vydrží vám až na 85 použití.

Boot-Mask Feet and Calves, Collistar

Záchranou nejen pro chodidla, ale i lýtka je originální maska od Collistar. Kromě pocitu úlevy a zchlazení je pokožka nohou hydratovaná, vyživená a krásně jemná.

crosscategory-beautyvisual-summer-skin-peel-062022-tif-1280-x-1280

Hydrating Socks, Douglas

Extra hydrataci svým nožkám dodáte díky masce od Douglas inspirované pověstnými korejskými rituály krásy. Masku natáhnete na nohy jako každou jinou ponožku a po 20 minutách ji můžete sundat. Pokožka je krásně vyživená, jemná a pružná.

Happy feet zvláčňující krém na nohy, Dermacol

Díky zvláčňujícímu krému na nohy od Dermacolu budou vaše chodidla jako znovuzrozená. Pokožka je při pravidelném používání vyživená, zvláčněná a hydratovaná. Krém má navíc deodorační účinek, takže vaše nohy krásně provoní.

crosscategory-beautyvisual-summerfeetandleg-yellow-on-rock-062022-tif-1280-x-1280