NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Připravte pleť na zimu s Biotherm

PŘIPRAVTE PLEŤ NA ZIMU

S přicházejícím zimním počasím je zapotřebí změnit nejen šatník, ale zaměřit se i na produkty péče o pleť. Často má totiž naše pleť během těchto změn počasí jiné potřeby. Přinášíme Vám pár tipů, na co se v průběhu zimního období zaměřit a připravit tak naši pleť.

Main-banner-blog

Visual-1

SÁHNĚTE PO HUTNĚJŠÍM KRÉMU

Pokud vám to váš typ pleti dovolí, v průběhu zimy zvolte raději krémy s hutnější texturou. Ty vám zaručí dlouhodobou výživu a hydrataci a zároveň chrání pleť.  Cera Repair Barrier Cream má vyživující texturu složení. Obsahuje bioceramidy, které posilují a chrání kožní bariéru.


HYDRATACE JE ZÁKLAD

Hydratace během zimy je úplný základ. V první řadě je důležitá hydratace zevnitř, tedy dodržovat i v zimě pitný režim a přijímat dostatek tekutin. V druhé řadě volte produkty s hydratačním složením. Pozor, ne vždy hutný krém = hydratační krém. Pokud nejste fanoušci hutných textur doporučujeme Aqusource Hyalu Plump Gel. Má lehkou gelovou texturu, ale silné hydratační a vyživující účinky až na 48 hodin.

Visual-2

Visual-3

POČÍTEJTE SE ZVÝŠENOU CITLIVOSTÍ

V průběhu zimy může být naše pleť mnohem citlivější a to nejen na dotek. Může vykazovat známky začervenání, popraskání nebo nepříjemného štípání nebo pnutí. V těchto případech na zimu zvolte raději produkty pro citlivou pleť. Zkuste Life Plankton Sensitive Emulsion od Biotherm. Lehká krémová emulze je vhodná pro citlivou pleť, kterou vyživuje, hydratuje, chrání a regeneruje.


HYHYDRATACE PRO PÁNY

Všechny výše zmíněné body platí i pro muže! Pánové sáhněte po hydratační péči a pečujte o svoji pleť. Málo hydratovaná pleť má sklony prokazovat dříve známky stárnutí.  Hydratační gel z řady Aquasource vám zaručí 48 hodin intezivní hydratace. Je dostupný ve verzi pro normální pleť, suchou pleť a nebo s ochranným faktorem 14.

Visual-4