V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Přestavujeme Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green

HLEDÁTE HŘEJIVOU VŮNI DO CHLADNÉHO OBDOBÍ?OBJEVTE SMYSLNOU BLACK OPIUM EAU DE PARFUM ILLICIT GREEN

Společně s teplejším oblečením se v únorovém šatníku hlásí o slovo intenzivnější kořenité až dřevité vůně. Ideální volbou je svěží novinka od Yves Saint Laurent, která probudí smysly každé gurmánky. V čem je její vonná kombinace opravdu výjimečná?


MIX VŮNÍ ČERSTVĚ PODÁVANÉHO ESPRESSA A SVĚŽÍHO MOCKTAILU V 1

Klíčové tóny zelené mandarinky a krémového fíku se vlévají do energizujícího podkladu černé kávy, jasmínu, bílých květů a hypnotické vanilky tak, aby vytvořily novou dávku energie Black Opium Illicit Green. Při prvním přivonění vás krásně zahřeje a zároveň způsobí zrychlení tepu jako po ranním šálku kávy. Elektrická, hlasitá aura citrusů v závěru vyvolá neodolatelnou chuť na svěží zelený koktejl.

1_483x413

2_CZ_483x413

PŘÍJMĚTE POZVÁNÍ DO VZRUŠUJÍCÍHO SVĚTA MIXOLOGIE

Black Opium Illicit Green Eau de Parfum vzniká z nové tvůrčí síly v podání dvou inspirativních žen, parfumérky Nathalie Lorson a mixoložky Margot Lecarpentier a společného experimentu vytvořit první parfémový mocktail vůbec. Výsledná receptura, která si pohrává s intenzitou a jemností kontrastních tónů, ztělesňuje nekonečnou kreativitu současné mixologie.


CO SE SKRÝVÁ ZA PŘÍBĚHEMFLAKONU ILLICIT GREEN?

Odvaha a svěžest se spojují v okázalém zeleném, třpytivém couture obalu, aby vytvořily jedinečnou a opojnou vůni. Jasný a sytý neonový střed přináší moderní prvek, jakož i symbol oslavy historického módního manifestu. Jeho inspirací se stala ikonická zelená kožešina z kontroverzní kolekce YSL Scandal z roku 1971. Na první pohlaď trendy, hlasitá a radikální jako samotná vůně Black Opium Illicit Green.

3_483x413

4_483x413

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM ILLICIT GREEN.

SMYSLNÁ SUPERSÍLA VŮNĚ. ODVAŽTE SE DO NÍ.

SMYSLOVÝ, SVĚŽÍ MIX MOCKTAILU. POTŘESTE JÍM.

SENZAČNÍ CHARAKTER YSL V IKONICKÉ BARVĚ. PROCIŤTE HO I VY.