Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Představujeme: Honest Beauty

představujeme: honest beauty

Slyšeli jste už o značce Honest Beauty? Do puntíku se řídí konceptem Clean Beauty a stojí za ní populární herečka Jessica Alba. Kromě toho vás okouzlí krásným designem. Seznamte se se značkou, která je známá svým pečlivým výběrem ingrediencí.

Crosscategory-product-honestbeauty-hero-group-0421-1280-x-1280

Pro Honest Beauty jsou klíčové zásady čisté krásy. Řídí se vlastním seznamem zásad a principů nazvaným Honest Standard. Co nejpečlivěji vybírají ingredience, které splňují vysoké nároky nejen na zdraví spotřebitelů, ale samozřejmě i na šetrnost k životnímu prostředí. Samozřejmostí je také označení cruelty-free, což znamená, že produkty nejsou testované na zvířatech (ani třetími stranami). Mezi hodnoty značky patří veganský či udržitelný životní styl.

Proč značku Honest Beauty milujeme?

♥ Jessica Alba je herečka, matka a od roku 2011 také úspěšná podnikatelka a zakladatelka společnosti The Honest Company.

♥ Pouze čisté ingredience botanického původu.

♥ Vysoká kvalita produktů, široká nabídka za dostupné ceny.

Makeup-beautyvisual-honestbeauty-jessica-alba-liquid-lipstick-offduty-1-1121-Web-Rendition

V nabídce najdete opravdu pestrou paletu produktů pečující i dekorativní kosmetiky. Vybrali jsme pro vás čtyři, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

BEAUTY FACIAL OIL


Tento přírodní pleťový olej s jemnou parfemací je ideálním pomocníkem pro výživu suché pleti. Ta je při jeho pravidelném používání také krásně projasněná a hydratovaná. Nedivíme se, že je jedním z nejoblíbenějších produktů Jessicy Alba.

084166
Makeup-product-honestbeauty-hero-group-0421-1280-x-1280

LIQUID LIPSTICK LOVE


Tato tekutá rtěnka se pyšní dlouhou výdrží a zářivým pigmentem. Složení obsahující avokádový olej a kyselinu hyaluronovou zaručuje jak hydrataci, tak i zmíněnou pigmentaci. Rty jsou hladší, měkčí a plnější.

CREAM FOUNDATION


Z dekorativní kosmetiky prostě musíme zmínit také krémový make-up se sametovým finišem. Zaručuje střední až vysoké krytí, pigmenty se do pleti hladce zapracovávají. Dá se přirozeně vrstvit.

Snimek-obrazovky-2021-05-07-092911
Snimek-obrazovky-2021-05-07-093643

EVERYDAY RADIANCE MOISTURISER


Z pečující kosmetiky chceme vyzdvihnout i hydratační krém pro každodenní použití. Je krásně lehký, a kromě vlhkosti zásobuje pokožku také řadu zdravých benefitů včetně antioxidantů.

Zaujala vás značka Honest Beauty? Vyzkoušejte některý z produktů a dopřejte své pleti jen to nejlepší.