V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Podzimní vůně

podzímní vůně

Rádi střídáte parfém podle ročního období tak, abyste vyjádřili svou náladu a pocity? Pak je ten správný čas začít přemýšlet nad vůní, s níž vkročíte do letošního podzimu a stvoříte s ní vzpomínky na závěr letošního roku. Pro toto období roku se nejvíc hodí dřevité, orientální a hřejivé vanilkové tóny, protože v nás vyvolávají pocit tepla a zklidnění. Obecně jsou kořeněnější a plnější. Mezi oblíbené podzimní ingredience patří skořice, hřebíček, rum, šafrán a mnohé další. Vyberte si tu svou.

Fragrance-product-female-fragrance-armani-valentino-ysl-autumn-leaves-unlimited-Web-Rendition

Wood Sage & Sea Salt Cologne, Jo Malone

Jedinečnou dřevitou vůní je kolínská od Jo Malone s nádechem mořského pobřeží a šalvěje lesní. Ucítíte z ní život a radost. Kromě mořské soli a šalvěje se na vonném výsledku podílí také tóny bergamotu, bílé pižmo či guajakové dřevo.

Další dřevité vůně můžete vybírat zde.

Alien, Mugler

Mezi orientální parfémy se řadí i mimozemský Mugler. V této toaletní vodě se snoubí jasmín se něžnými tóny bílé ambry a kašmírového dřeva. Dohromady tvoří nezaměnitelnou směsici plné přitažlivosti a vášně.

Další orientální vůně můžete vybírat zde.

Fragrance-product-Guerlain-Narciso-autumn-leaves-unlimited-Web-Rendition

, Armani

Vanilka, ambra, cypřiš a černý rybíz jsou základními tóny parfémové vody Sí, jež je ztělesněním moderní ženskosti a přirozené krásy. V srdci vůně naleznete růži a frézii, které jí dodávají smyslnost i něhu zároveň.

Další vanilkové vůně můžete vybírat zde.