V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Podzimní voňavé novinky

Podzimní voňavé novinky

Přivítejte letošní podzim některou z očekávaných novinek mezi parfémy. Na své si přijdou hlavně příznivci květinových vůní, stačí si vybrat.

flakon

Paradoxe, Prada

Smyslná a nadčasová. Taková je nová parfémová voda z dílny značky Prada s přirozeně výrazným květinovým aspektem. Jak už název napovídá, parfém je plný paradoxů a kontrastů. Záměrně pracuje s na první pohled neobvyklými kombinacemi jako jsou tóny neroli a jasmínu, pomerančový květ či akordy dvou převratných molekul ambrofixu a serenolidu. Výsledek je svůdně ženský a ultramoderní. Parfém v obchodě určitě nepřehlédnete – vyznačuje se ikonickým trojúhelníkovým tvarem, který je tak typický pro značku Prada. A co víc, všechny velikosti Paradoxe jsou po vypotřebování opětovně plnitelné.


Eilish, Billie Eilish

Naprosto nezaměnitelný flakon má parfémová voda úspěšné americké zpěvačky Billie Eilish. Je inspirován jejími oblíbenými částmi těla – hrudníkem, krkem a dekoltem – a skrývá v sobě tóny cukrových okvětních lístků, mandarinky, hřejivé vanilky, fazolí tonka či elegantních dřevin. Vůně Billie fascinovaly již od dětství, a proto se na výrobě svého vůbec prvního autorského parfému podílela velmi intenzivně a měla plnou tvůrčí kontrolu nad kreativní vizí, designem flakonu a samozřejmě i vůní. Jejím cílem bylo vytvořit parfém, kterým všem, jež ho nosí, dodá hřejivou a smyslnou náladu. Posuďte sami, jak se jí to povedlo.

1019371

1037547gOoEpTazOiYJH

J´adore Parfum d´Eau, Dior

Koncentrované spojení vody a květin najdete v novince značky Dior. Nová parfémová voda přináší ikonickou květinovou kytici J´adore a vytváří vůni prosycenou tóny arabského jasmínu, neroli a magnólie, jež se skrývá v matném flakonu ikonického tvaru a opálově bílé barvy. Pokud milujete opravdu smyslné vůně, je neměli byste J´adore Parfum d´Eau minout.


Gucci Flora Gorgeous Jasmine, Gucci

Svět nespoutané svobody představuje parfémová voda plná smyslného jasmínu Grandiflorum v kombinaci s optimistickou mandarinkou, bergamotem či tóny damašské růže nebo santalového dřeva. Tato zbrusu nová květinovo-ovocná vůně je uklidňující, konejšivá a podněcuje fantazii svých nositelek.

1032234

PACO_RABANNE_FAME_KEY_VISUAL_LIFESTYLE-VIOLET_HD_RGB492_800x800

Fame, Paco Rabanne

Tato nová parfémová voda od Paco Rabanne představuje avantgardní luxus a neodolatelné kouzlo pařížských žen, jejichž ženskosti vzdává hold. Jedná se o květinovou vůni s ovocnými tóny, kterým dominuje šťavnaté mango. To doplňuje delikátní jasmín, bergamot, hřejivá vanilka či luxusní santalové dřevo. Novinkou je původ zdrojů – z 90 % jsou přírodní – a možnost parfém opětovně doplnit. Třešničkou na dortu je pak nezvyklý tvar flakonu v podobě postavy ozdobené moderními řetízkovými šaty.