NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Podzimní splín? Ne, díky!

podzimní splín? Ne, díky!

Někdo podzim miluje, někdo se sychravých dní a nevlídného počasí děsí už od konce srpna. Zpestřete si aktuální roční období, ať už patříte do jakékoliv skupiny. Připravili jsme pro vás osvědčené tipy, jak si navodit a udržet dobrou náladu.

autumn-g93c513c1f_1920

Choďte do přírody. Říkáte si, jestli jsme se nezbláznili – chodit ven teď v tomhle nečase? Ano! Příroda má na lidskou psychiku uklidňující v jakoukoli roční dobu. I její podzimní tvář vás okouzlí – ranní mlhy, svěží vzduch, šustění spadaného listí pod nohama... Určitě si najdete svůj důvod, který vás vytáhne ven (neříkáme, že za každého počasí ?). Pozorujte pak sami na sobě, jak krásně se vám pročistí hlava a zčervenají tváře.

Plánujte hezké věci – dovolenou, výlety, svatbu, stěhování do nového domova, návštěvy divadel, kafe s kamarádkami. Prostě cokoliv, na co se budete moct těšit.

Naučte se něco nového. Vždycky jste chtěli umět háčkovat/plést/malovat/dělat nejlepší kávu na světě? Dosaďte si cokoliv, po čem ve skrytu duše toužíte, a udělejte ten nejtěžší – první – krok ke splnění vašeho přání. Kdy jindy na to bude mít čas než za dlouhých podzimních a zimních večerů? ?

jessica-fadel-rsKQiqAIwQ4-unsplash

Radujte se z maličkostí, ať je to třeba krásně osvícený balkón u sousedů, svíčka, co vám provoní domov, nebo horká koupel, kterou si dopřejete po náročném pracovním týdnu. Protože právě z maličkostí se skládá život.

Rozmazlujte se. Ať už si pod tímhle pojmem představíte masáž lávovými kameny, předvánoční manikúru nebo třeba návštěvu bazénu, nezapomínejte na sebe. Vaše psychická pohoda by pro vás měla být prioritou. I vaše okolí má určitě raději vaše odpočaté já spíš než to vystresované a nerudné.

Nedělejte nic. Prostě je tak lenošte, klidně se válejte v pyžamu v posteli ještě v poledne, pijte k tomu horký čaj, kávu nebo čokoládu a koukejte z okna. Nebo na seriál. Jak je libo. Prostě opravdově a vědomě fyzicky i mentálně odpočívejte.

Jaký bude váš letošní podzim?