NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Podzimní nude nehty

podzimní nude nehty

Nude není nuda! A to ani na podzim, kdy většinou tak nějak přirozeně saháme po zemitějších a tmavších odstínech. Zkuste letos tenhle stereotyp rozbít a oblékněte své nehty do světlých barev.

Nailcare-beautyvisual-nude-nails-rings-v2-082022-Web-Rendition

Přirozenost, elegance a nadčasovost jsou hlavní předností nude odstínů. Trendy budete, ať už sáhnete po béžových, pudrových či našedlých tónech. Záleží na vašem vkusu i na vašem barevném typu, někomu víc sedí studené podtóny, někomu spíš teplé. Orientaci vám usnadní barva vlasů, očí a pleti.

Nail Lacquer, OPI

Laky značky OPI nabízí nepřeberné množství odstínů včetně těch nude, stačí si jen vybrat. OPI laky patří mezi ty opravdu kvalitní, které se snadno nanáší a pyšní se velmi slušnou výdrží. S trochou šikovnosti vám navíc v pohodě postačí jen jedna barevná vrstva.

Nail Polish Nude, Douglas

Pouze tělové odstíny najdete v nabídce speciální edice laků Douglas. Exkluzivní technologie a inovativní složení zajišťují jejich dlouhou výdrž, skvěle kryjí, mají intenzivní pigmentaci, a navíc vašim nehtům dodají extra lesklý vzhled.

Toužíte po ještě větším lesku? Vyzkoušejte speciální lak Lovely Glow, díky kterému budou vaše drápky ještě krásnější.

Protective Hand Cream, OPI

Krásné nehty si žádají krásné ruce a tím pádem  i pořádnou péči. Přesně to jim poskytne vysoce výživný ochranný krém na ruce, který nejen zvlhčuje a vyživuje jejich pokožku, ale i nehtovou kůžičku a nehty samotné.