NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Podzimní novinky

podzimní novinky

S příchodem podzimu k nám dorazila pěkná řádka kosmetických novinek. Seznamte se s žhavými adepty na vánoční dárky (třeba i pro vás ?). Sáhnete po parfému, péči nebo dekorativce?

Fragrance-background-fall-vanilla-pudrig-unlimited-Web-RenditionVpJ6c8fInDge7


298420

God Is a Woman, Ariana Grande Fragrances

Srdce této parfémové vody je tvořeno smyslnou vůní kosatce a turecké růže. Doplňují ji tóny šťavnaté čerstvé hrušky a indického ibišku. To vše je zakončeno kombinací cedrového dřeva s hřejivou madagaskarskou vanilkou. Prim hraje u tohoto parfému příroda – posloužila jako inspirace a zároveň jako zdroj surovin – celých 91 % je přírodního původu.


Skin Augmenting Hydra Powder, Douglas

Tento multifunkční pudr se pyšní hned několika super vlastnostmi – zklidňujícími, revitalizačními a anti-agingovými. Díky obsahu 55 % vody pokožku hydratuje a dodává jí pocit svěžesti na celý den. Vitaminový extrakt PP ji zase chrání před časným výskytem vrásek a jemných linek. Bonusem je lehká textura, která se krásně nanáší a pleť na pohled zdokonaluje.

733896
015557

AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution, The Ordinary

Žhavou novinkou v naší nabídce je oblíbená značka pečující kosmetiky The Ordinary. Ještě ji neznáte a rádi byste ji vyzkoušeli? Pokud zrovna nejste majiteli citlivé nebo oslabené pokožky, sáhněte po peelingu s 32% obsahem alfa a beta hydroxylových kyselin. Působí jak na povrchu kůže, tak i v pórech, a zajistí tak hlubší odlupování odumřelých buněk. Díky tomu peeling pomáhá bojovat s viditelnými texturními nesrovnalostmi a při dalším používání cílí na vzhled jemných linek. Pokožka bude projasněnější a s rovnoměrnějším vzhledem.

Men Empyr, Bvlgari

Nezapomněli jsme ani na muže, kterým je určená parfémová voda Men Empyr inspirovaná pyritem. V srdci parfému najdete santalové dřevo, které v kombinaci se zázvorovou esencí a labdanem (esence ze surové pryskyřice) vykouzlí jedinečnou středomořskou atmosféru i během sychravého podzimu u nás doma.

Přijďte si novinky vyzkoušet a očichat na některou z našich poboček, rádi vás uvidíme naživo.


409520