AŽ 20 % NA VŠE!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Podzimní look: Svůdná zelená

Podzimní look: Svůdná zelená

Přivítejte novou sezónu kouřovým líčením, se kterým nikdy nešlápnete vedle. A když ho navíc ozvláštníte ho nádechem zelené barvy, která se skvěle hodí ke každému podzimnímu looku, budete nepřehlédnutelní.

Makeup-application-fall-green-eyeshadow-undereye-062024-Web-Rendition

Kouřové oči

Základem je tohoto líčení je hnědý oční stín. Naneste ho na celé víčko a rozetřete do záhybu a spodní linie řas. Přidejte zelený oční stín jako rozjasňovač na víčko i spodní linii řas.

Perfektní kombinaci barev najdete v paletce 35C Everyday Chic Artistry Palette od Morphe. Obsahuje 35 stínů se sametově matným i třpytivým finišem, díky jejich univerzálnosti snadno změníte denní líčení na večerní glamour look.

724777
845457

Zdůrazněné řasy

Abyste docílili co nejvíce otevřených očí, sáhněte po řasence, která vaše řasy natočí, zvýrazní a dodá jim objem. Jako třeba Mascara Volume Effet Faux Cils od Yves Saint Laurent. Díky ní dosáhnete efektu umělých řas i šokující délky. Obsažený marocký arganový olej navíc zajistí jejich výživu a pružnost. Vybírat můžete ze tří odstínů.

Růžová rtěnka

Co by to bylo za look bez zvýrazněných rtů? I když v případě kouřového líčení by mělo jít spíš o decentní líčení, aby rty očím nekradly pozornost. Perfektní volbou je růžová rtěnka ve světlejších tónech. Mnoho odstínů nabízí například nová dlouhotrvající rtěnka Lip Power od Giorgio Armani. I díky vysoké pigmentaci a ochrannému filmu dosáhnete dokonale svůdných a smyslných rtů.

Makeup-application-fall-green-lipstick-062024-Web-Rendition