V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Podzimní look: Do růžova!

Podzimní look: Do růžova!

Jaké barvy v líčení právě teď frčí? Kromě svůdné zelené je to překvapivě růžová. Růžové líčení lichotí téměř každému, dokáže zvýraznit rty, víčka i tváře, podtrhnout rysy, které chcete zdůraznit, a celkový look krásně oživit. Dejte letos sbohem šedivým tónům a rozzařte přicházející podzim.

151777

Zářivý základ

Připravte svou pleť pomocí lehkého tekutého make-upu Luminous Silk Foundation od Giorgio Armani, který je inspirován nejjemnějším hedvábím. Zakryje nedokonalosti a zdokonalí pleť, aby byla zářivá, přináší pocit lehkosti a maximální hedvábný komfort.

Růžové oči

Naneste růžové oční stíny na celé víčko a rozetřete je až do ohybu a spodní linie řas. Hned šest tónů růžové najdete v paletce Wink Pink Eye Shadow Palette od Inglotu, dva jsou lesklé a čtyři matné. Můžete s nimi vykouzlit mnoho variací na růžový podzimní look.

Makeup-application-fall-pink-eyeshadow-front-062024-Web-Rendition
466092

Zvýrazněné řasy

Pro krásný a výrazný pohled zakončete líčení očí řasenkou pro dodání objemu. Třeba Hypnôse Drama od Lancôme, s níž dosáhnete doslova dramatického objemu díky speciálnímu plochému kartáčku. Vláčná krémová konzistence umožňuje i několikanásobné nanesení bez žmolkovatění.

Nenápadná rtěnka

Nezapomeňte na rty a dokončete líčení nude rtěnkou s lesklým finišem. Skvělou volbou je krémová rtěnka L´Absolu Rouge Cream od Lancôme. Vyznačuje se lehkou texturou, ale přesto intenzivní barvou. Složení je navíc obohaceno o hydratační růžový balzám pro snadnou aplikaci a výživu rtů. Dodejte svým rtům svůdnost, pohodlí, hebkost a nepřehlédnutelné rozjasnění.

Makeup-application-fall-pink-lipstick-062024-Web-Rendition