Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Perfektní rtěnka

perfektní rtěnka

Která rtěnka je nejlepší? Přece ta, která vám osobně nejvíc sedne bez ohledu na měnící se trendy. Má to ovšem jednu podmínku a tou je precizní aplikace. Můžete si být jistí, že ta nikdy nevyjde z módy. Proto jsme pro vás připravili návod, jak se starat o rty a rtěnku správně nanášet, ať jste fanoušky ikonických rudých, jemných nude nebo podzimních burgundy odstínů s matným finišem.

Makeup-application-perfect-lipstick-step-1-082023-Web-Rendition

KROK 1

Nanesení rtěnky předchází několik kroků. Tím prvním je exfoliace, díky které rty zbavíte suchých šupinek kůže a vytvoříte tak dokonalé „plátno“ pro rtěnku. Nezapomeňte, pokožka rtů je tenká a jemná, proto buďte při provádění peelingu jemní a s jeho frekvencí to nepřehánějte. Jednou týdně je tak akorát.

KROK 2

Hydratujte rty pomocí vyživujícího balzámu. Ten také poslouží jako primer a vyplní případné nerovnosti nebo prasklinky na rtech, které budou krásně nachystané na nanesení rtěnky.

Makeup-application-perfect-lipstick-step-2-082023-Web-Rendition
Makeup-application-perfect-lipstick-step-4-082023-Web-Rendition

KROK 3

Konturovací tužka je základem pro vykreslení naprosto precizního tvaru vašich rtů. Nebojte se je obkroužit až do okrajů.

KROK 4

A je to tady, finální krok nanesení samotné rtěnky. Pokud toužíte po opravdu dokonalé a snadné aplikaci, využijte speciální štěteček. Začněte uprostřed vašeho horního rtu a postupně vykreslujte barvu do obou stran i nahoru a dolů. Stejný postup opakujte i na spodním rtu. A je to!

Makeup-application-perfect-lipstick-step-5-082023-Web-Rendition

Jaké rtěnky frčí letos na podzim? Vybírejte z našich čtyř favoritů. Pokud milujete matný finiš, neměla by vaší pozornosti uniknout rtěnka Luxe Matte od Bobbi Brown 12hodinovou výdrží, bez parabenů a minerálních olejů. Vybírat můžete z celkem krásných 18 odstínů.

Máte raději méně výrazné barvy s jemnou, balzámovou texturou? Pak je pro vás ideální rtěnka Rouge Volupté Shine od YSL, která vašim rtům dodá péči, ochranu a lesk s hydratačním efektem a dlouhou výdrží.

Chcete něco opravdu speciálního? Vyzkoušejte vůbec první super tenkou čtverhrannou rtěnku The Slim od YSL s matným finišem. Speciální tvar je nejen designovým prvkem, ale zajistí i precizní nanesení rtěnky. Dokonale kryje již v první vrstvě. Nechte se svést luxusem.