V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Perfektní look pro končící léto

Makeup-beautyvisual-lisa-beach-closeup-red-dress-032024-Web-RenditionqDXr7WNyhIsGy

Perfektní look pro končící léto

Léto se přehouplo do své druhé poloviny a chtě nechtě spěje ke svému konci. Rozlučte se s ním stylově stále ještě letním make-upem – lehkým a zářivým, nebo zcela odvážným, pokud vyzdvihnete své rty. Poradíme vám, jak si vyhrát s pudry a rtěnkami a vykouzlit dokonalý look pro konec letních dní.

palette

Zazařte díky teplým očním stínům

Sáhněte po saténových nebo duhově zářivých formulích. Řekněte ano všem teplým odstínům, jako je bronzový, béžový, karamelový nebo zlatý. Smíchejte je dohromady nebo vyberte jen některý z nich a dodejte mu na intenzitě. Skvělou kombinaci barev obsahuje ikonická paletka očních stínů Eye Color Quad Créme od Toma Forda.

Řasy, díky kterým vás nikdo nepřehlédne

Zvýrazněte oči objemovou řasenkou, ale zachovejte jednoduchost! Zapomeňte na umělé řasy, které by odváděly pozornost, zlatavé líčení očí hraje prim. Vyzkoušejte například Exception Eyes Mini, inovativní řasenku 5 v 1 od Douglasu pro dechberoucí objem, maximální délku, fantastické křivky, přesnou definici a intenzivní barvu.

mascaraajEbiC4dWiHhe
bronzer

Rozzářené tváře díky bronzeru

Zvolte tón bronzeru jen o jeden odstín tmavší než vaše pleť a jemně ho rozetřete. Předejdete tak výrazným přechodům na tváři, které nepůsobí přirozeně. Ideálním pomocníkem je bronzující rozjasňující pudr Terracotta od značky Guerlain dostupný v šesti různých odstínech. S jeho pomocí vykouzlíte dokonalý sluncem políbený vzhled.

Sáhněte po červené matné rtěnce

Nejžhavější trend letošní sezóny? Přece rty zahalené do intenzivních barev s matným finišem, zejména pokud se jedná o sexy červené odstíny. Oživte jimi svůj letní look. Vyberte si některý z hot odstínů tekuté rtěnky Tatouage Couture od Yves Saint Laurent se sametově-matným finišem. Pyšní se vysokou pigmentací, snadnou aplikací a dlouhou výdrží.

lipstickUcUspCCXYsYKQ