OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Pedikúra: Připravte své nohy na léto

pedikúra: Připravte své nohy na léto

Sezóna sandálů a otevřených bot se blíží mílovými kroky, připravte na ni své nohy. Zjistěte, jak nejlépe ošetřit ztvrdlou kůži, abyste měli v létě hladká a jemná chodidla.

Mozoly, které naše nohy často po zimě trápí, jsou silné, ztvrdlé vrstvy odumřelé kůže, které vznikají, když se pokožka snaží chránit před třením a tlakem vznikajícím v uzavřených botách. A právě pedikúra vám pomůže se jich efektivně zbavit. Jak na to?


Skincare-beautyvisual-pedicure-callus-foot-scrub-012024-Web-Rendition

Peeling


Abyste zabránili tvorbě mozolů, dopřejte svým chodidlům peelingovou masáž. Využijte k tomu sprchování nebo vlažné koupele nohou.


Skincare-beautyvisual-pedicure-callus-foot-peeling-sock-012024-Web-Rendition

Exfoliace


Zkuste exfoliační masku na nohy, do níž svá chodidla jednoduše vsunete, jako byste si oblékali ponožky. Sérum se vstřebá do pokožky a pomalu začne uvolňovat odumřelé kožní buňky, zatímco vyživující složky zabraňují vysušování.


Skincare-beautyvisual-pedicure-callus-pumice-stone-012024-Web-Rendition

Pemza, pilník a spol.


Na velmi ztvrdlá místa použijte pemzu nebo pilník na chodidla a opatrně odstraňte odumřelé kožní buňky. Odměnou vám bude krásně hladká pokožka.


Skincare-beautyvisual-pedicure-callus-foot-cream-012024-Web-Rendition

Hydratace


Pokud trpíte na ztvrdlou kůži a mozoly, je každodenní hydratace pokožky nohou nutností a zároveň klíčem k obnovené a hebké kůži. Zařaďte ji třeba do své každodenní večerní rutiny.