NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Parfémová inspirace: vánoční dárky pro ženy

parfémová inspirace: vánoční dárky pro ženy

 

Vánoce – období, během kterého chceme sdílet radost a štěstí s našimi nejbližšími. Nechte se inspirovat magickou smyslností francouzského šarmu a sofistikovaností italské elegance a obdarujte své nejbližší řadou okouzlujících dámských vůní.

 
01_lveb_484x413
 

La Vie Est Belle, Lancôme

La vie est belle je vůní štěstí, ze které sálají pozitivní vibrace na všechny strany. Ženám dodává sebevědomí, aby žili přesně tak, jak chtějí, a vybrali si vlastní cestu ke štěstí. Záplava vzácného kosatcového akordu se prolíná se šťavnatou vůní černého rybízu a sladkého hruškového nektaru. Komu dnes uděláte radost?

Sì, Giorgio Armani

Symbol poklidné síly ženskosti, elegance a odvahy – odvahy říct lásce, svobodě a vašim snům. Tato jedinečná dámská vůně je neodolatelnou směsí šarmu a nezávislosti duše. Ponořte se do nezapomenutelné kombinace černého rybízu, kterou zjemňují tóny frézie a růže. Sofistikovaná vůně od značky Armani je stejná jako vy – něžná, ale přitom výrazná a jedinečná.

02_Si-edp_484_413px
 
03_BO_484_413px
 

Black Opium, Yves Saint Laurent

Black Opium je ztělesněním rockové elegance a chuti žít naplno každý okamžik. Vůně je ideální pro ženy, které milují městský noční život, kdy nejlépe vynikne jejich nespoutanost. Nechte se okouzlit magickou zimní kombinací černé kávy, jasmínu a vanilky v unikátním flakonu s třpytkami navrchu.

Idôle, Lancôme

Idôle je symbolem nové vize úspěchu, symbolem, že každý sen se může splnit. Čistá chyprová vůně zkombinovaná s tóny růže a jasmínového květu představuje sílu a odhodlání žen jít si za svým bez ohledu na hlasy ostatních. Výjimečný je nejtenčí flakon na světě, který hravě schováte i do kapsy.

04_idole_484x413
 
05_My-Way_484_413px
 

My Way, Giorgio Armani

Na každém okamžiku záleží. My Way je pozvánkou k poznávání nových míst, zážitků a lidí. Nikdy není pozdě začít. Nechte se unést kombinací bergamotu a pomerančového květu, které doplňuje melodická květinová dvojice jasmínu a tuberózy. Na závěr se přidávají tóny madagaskarské vanilky a bílého pižma. Věděli jste, že My Way si můžete sami doplnit náhradní náplní?

Voce Viva, Valentino

Můj hlas. Moje síla. Voce Viva oslavuje rozmanitou ženskost, typickou pro značku Valentino. Vyzdvihuje jedinečnou osobnost každé ženy, aby nám připomněla, že v pestrosti se skrývá  skutečná krása. Úvodní osvěžující vlna bergamotového akordu je posléze zjemněná mandarinkou, pomerančovým květem a gardénií. Zlatým hřebem je pak unikátní flakon, jehož přesné obrysy a odlesky působí takřka hypnoticky.

06_Voce-Viva_484_413px
 
07_Libre_484_413px

Libre, Yves Saint Laurent

Libre je manifestem svobody – svobody žít, milovat, být sama sebou. Byla stvořena pro nespoutané ženy, které vědí, co od života chtějí a nenechají se ničím zastavit. Podlehnout spojení pomerančových tónů s levandulovým opojením je snadné, zcela si vás pak získají tóny vanilky, jasmínu a cedrového dřeva. A kdo by odolal nadčasovému flakonu s nalomeným logem YSL?