OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Parfémová inspirace: vánoční dárky pro muže

parfémová inspirace: dárky pro muže

 

Vánoce – období, během kterého chceme sdílet radost a štěstí s našimi nejbližšími. Nechte se inspirovat oblíbenými vůněmi značek Giorgio Armani, Valentino a Yves Saint Laurent a vyberte tu pravou, která obdarovaného muže příjemně překvapí.

 
Profondo_484_413
 

Acqua Di Giò Profondo, Giorgio Armani

S vůní Acqua di Giò Profondo se obdarovaný ponoří do hlubin moře. Vůně v sobě skrývá intenzivní kombinaci zelené mandarinky, bergamotu, mořské nóty a dřevité akordy. Rozmarýn, levandule a cypřiš, ingredience nacházející se v srdci vůně, dokážou evokovat pocit nádechu po vynoření.

Y Eau De Parfum, Yves Saint Laurent

Y od Yves Saint Laurent je kombinací svěžesti bergamotu a zázvoru se šťavnatým ovocným nádechem zeleného jablka. Vůně symbolizuje muže, který již dosáhl svých cílů, ale nebojí se žádné další výzvy a vždy posouvá hranice svých možností.

Y-edp_484_413
 
BIR_484_413
 

Born In Roma Uomo, Valentino

Born in Roma Uomo byla inspirovaná samotným Římem. Byla stvořena pro moderního a elegantního muže, který je hrdý na své kořeny. Vůně představuje jedinečnou kombinaci kouřového vetiveru a svěžího doteku citrusů.

Acqua Di Giò Homme, Giorgio Armani

Symbol mužnost, síly a návratu k přírodě, to je Acqua di Giò. Tato vůně je ideálním dárkem pro muže, který se nebojí svobody a nespoutané divokosti. Vůně je čistá, svěží, připomínající moře. Je dokonalou harmonií mezi slanými a sladkými tóny mořské vody a slunečních paprsků.

ADGH_484_413
 
Y-Live_484_413
 

Y Live Eau De Toilette Intense, Yves Saint Laurent

Y Live Intense od Yves Saint Laurent je pravým dárkem pro muže, který se nebojí riskovat. Vůně Y Live Intense je vzrušující kombinací tónů bergamotu a jablka, která ve Vás probudí touhu zažívat veškeré okamžiky přesně takové, jaké jsou.

Stronger With You, Emporio Armani

Emporio Armani Stronger With You je ztělesňuje originalitu a nepředvídatelnost. Vůně je vhodná pro moderního muže, který žije přítomností a charakterizuje ho sebevědomá elegance. V srdci této vůně ucítíte šalvěj, která je ztělesněním nekonečného mládí. Tato vůně vznikla v páru s dámskou verzí Because It´s You.

EA_484_413