NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Pánská volenka

Pánská volenka

I muži mají své dny, například dnes slavíme Den pánské péče. Ať už se jedná o obličej, tělo nebo o vaše vousy, neobejdete se bez těch správných produktů pro osobní hygienu a péči. Které to jsou?

douglas28VRjBF4qMLH7

Každodenní péče o obličej

I mužská pleť potřebuje především hydrataci. S ranní i večerní rutinou vám pomohou některé z produktů na obličej určených speciálně pro muže. Vyzkoušejte třeba hydratační krém na obličej Energy Face Cream Hydratation 24h z Douglas Collection Men. Díky super lehké textuře se snadno vstřebává a zajišťuje optimální pohodu při nošení.

Připravte své tělo

Pečovat o sebe není čistě ženskou záležitostí. Také mužská pokožka si zaslouží pořádnou péči, abyste se mohli cítit stále ve své kůži. Najděte si dokonalý deodorant a tělové mléko, které vás budou provázet celým dnem a zajistí vaši pohodu. Skvělou službu a až 72hodinovou svěžest vám zajistí deodorant 72H Day Control NonStop Antiperspirant od Biotherm Homme, a to díky nové inteligentní technologii Protect-Technology™ pro dokonalou ochranu proti pocení. Vaše pokožka i smysly si zamilují tělové mléko Ceremony of Vasta Body Lotion z kolekce Douglas. Tato lázeňská řada je obohacená o březovou mízu a olej ze dřeva guajka, takže se vyznačuje příjemnou mužnou a dřevitou vůní.

body
kiehlsWD3N6TzJsCiSg

Zaměřeno na vousy

Bez ohledu na to, jak si vousy upravujete, budete k tomu potřebovat šikovné pomocníky, které se hodí pro váš styl a potřeby. Jedním z nich je vyživující pěsticí olej Nourishing Beard Grooming Oil od Kiehl´s. Vousy změkčuje a dokáže je zkrotit, takže jsou pohodlnější a příjemnější na dotyk. Bonusem je hydratovaná a zklidněná pokožka a svěží, dřevité aroma.

Péče o vlasy

Máte pocit, že vám trochu víc padají vlasy? Začněte s tím něco dělat včas. Vhodnou péčí pro muže s řídnoucími vlasy je každodenní šamponová lázeň Bain Densité od Kérastase. Díky obsahu biotinu a texturizačních polymerů má okamžitý zhušťující účinek. Vlasům i pokožce přináší kromě hustoty také svěžest a zdravý vzhled.

kerastaseK9oaTfaUz7Kpt