NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Ovocné parfémy

ovocné parfémy

Máte taky některé své vzpomínky a zážitky spojené s konkrétní vůní? Stalo se vám někdy, že jste zacítili známou vůni, a najednou se vám vybavila hluboko zasunutá vzpomínka, o které jste ani nevěděli, že ji máte? Říká se tomu čichová paměť. Věděli jste, že i lidi si vybavíme podle vůně, již používají a je pro ně typická? Chcete mezi ně taky patřit? Zkuste to třeba s příjemnými ovocnými parfémy přímo stvořenými pro letní období.

Fragrance-product-fruity-fragranceworld-scents-v4-Web-Rendition

La Vie Est Belle Intensément, Lancôme

Vůně této parfémové vody, jež je synonymem pro štěstí, je nyní ještě intenzivnější. V jejích tónech najdete kromě vanilky, maliny či pomerančového květu také červený kosatec, jasmín či santalové dřevo. Zažijte a šiřte s La Vie Est Belle Intensément štěstí v každém okamžiku.

DKNY Be Delicious, DKNY

Zelené jablíčko je symbolem této ikonické parfémové vody. Jeho vůně se snoubí v kombinaci s jemnou okurkou, hořko-sladkým grapefruitem či omamnou magnólií. Smyslnost vůni dodává jantar a dřevité tóny. Perfektně se hodí právě na léto.

Fragrance-product-fruity-fragranceworld-scents-v3-Web-Rendition
Fragrance-product-fruity-fragranceworld-scents-v2-Web-Rendition

Aqua Allegoria Pamplelune, Guerlain

Čerstvá a pikantní, taková je toaletní voda s výraznou stopou citrusových plodů. Ty umně doplňují tóny santalového dřeva, pačuli, a hlavně bergamotu. Buďte elegantní, zvýrazněte díky Aqua Allegoria Pamplelune svou přirozenou krásu a přeneste se do opojných ovocných sadů s každým vdechnutím tohoto parfému.