V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Otázky a odpovědi: Samoopalování

Otázky a odpovědi: Samoopalování

Taky milujete ten pocit opálené pokožky, ale zároveň nechcete riskovat její případné poškození způsobené sluněním? Pak je samoopalování jasným řešením! Jenže jak začít, jaký produkt je nejlepší? Dali jsme dohromady nejčastější otázky, které se tohohle tématu týkají, a připravili na ně odpovědi. Samoopalování zdar!

Skincare-product-tanning-bathroom-warm-light-smooth-stone-soap-biotherm-derma-cosmetics-unlimited-Web-RenditionC9TehS5kYNHi0

Jak najít samoopalovací přípravek, který nebude barvit do oranžova?

Doby, kdy se kůže namazaná samoopalovákem zbarvila do mrkvové oranžové, jsou dávno minulostí. Dnes je na trhu stále více samoopalovacích přípravků, které vám zajistí přirozeně vypadající bronzové opálení. Pokud se přesto obáváte, že budete mít oranžový nádech, hledejte přípravky se zeleným podtónem.

Jak připravit pokožku před nanesením?

Důležité je provést 24 hodin před samoopalováním peeling, abyste odstranili odumřelou kůži. Nezapomeňte se ve stejném časovém horizontu také oholit a použít hydratační krém bez obsahu oleje. Pozornost věnujte zejména suchým místům, jako jsou lokty, kolena, kotníky, chodidla a ruce.

Jak se opálit bez šmouh?

Pro bezchybné opálení bez šmouh a bez skvrn na rukou vždy nanášejte samoopalovací přípravek pomocí aplikační rukavicí a na ruce, obličej a nohy použijte štětec na make-up.


Skincare-product-tanning-bathroom-warm-light-smooth-stone-soap-towel-onetwofree-douglas-essential-unlimited-Web-Renditionr0EIys30JQAOV

Můžu použít stejný přípravek na tělo i obličej?

Můžete, ale protože je pokožka obličeje velmi jemná, doporučujeme na obličej raději použít něco lehčího, například samoopalovací kapky. Ty stačí jednoduše přimíchat do vašeho denního hydratačního krému.

Jak docílit delšího opálení?

Udržujte pokožku opravdu dokonale hydratovanou a vyhněte se přitom přípravkům s obsahem oleje a s parfemací.  Vsaďte na postupné opalování – proceduru opakujte každých pár dní, abyste si udrželi rovnoměrný zářivý vzhled.