NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Oslavujeme ženy v byznyse

oslavujee ženy v byznyse

22. září patří již několik let ženám v byznyse, na jejichž úspěchy v této oblasti poukazuje. Den žen v podnikání je mezinárodním oceněním jejich stále rostoucího a významnějšího postavení. Oslavte ho s námi.

33_Brand_Equity_Additional_Preview_010221-310123_LAYOUT_LF-Web-Rendition

Přibližně od 40. let 20. století zastávají ženy ve světě podnikání stále důležitější roli. V současnosti mají prakticky stejné postavení jako muži, a to nejen ve velkých korporacích, ale i ve vlastních firmách. Přestože je před společností ještě velký kus práce, aby ženy měly rovné podmínky ve všech odvětvích na celém světě, nelze popřít, že se podařilo udělat velké pokroky. 22. září je ideální příležitostí k jejich ocenění a ke vzdání holdu těm, kteří se o ně významně zasloužili.

Jak tento den oslavit? Třeba tím, že odhodíte své pochybnosti a uděláte první krůčky k posunu ve své kariéře, k založení vlastní firmy nebo ke splnění svého snu. I kdyby to bylo něco tak troufalého jako chtít proniknout do odvětví, kde dominují muži. Bojujte za sebe i za další ženy a nevzdávejte se svých ambicí, bořte všeobecné stereotypy.

Nepatříte (zatím) mezi ženy-podnikatelky? Nevadí, i tak můžete tento den oslavit a alespoň v duchu poděkovat našim předchůdkyním (i předchůdcům) za jejich odvahu a vytrvalost. Právě díky nim můžeme spoustu věcí považovat v dnešní době za samozřejmost. Nebo se zapojte do některého z mentoringových programů – ať už v pozici mentorky, nebo jako mentee. Ženy mají schopnost otevírat dveře jiným ženám.

Dnešní den můžete oslavit také tím, že se dozvíte více o nejúspěšnějších a nejinspirativnějších podnikatelkách jako jsou Oprah Winfrey, Arianna Huffington, Cher Wang, Beyonce nebo Jasmine Crowe. Pro inspiraci ale nemusíte chodit tak daleko, ty nejobdivuhodnější ženy jsou často naše mamky, babičky nebo kamarádky.

Ženy můžete ocenit také tím, že budete nakupovat u jimi vlastněních značek a podniků.

P. S. A vlastně ani nemusíte být ženou, abyste dnešní den slavili ?