NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Odličujete se správně?

odličujete se správně?

Patří mezi ty, kteří odličování moc nedají? Přestože je velmi lákavé skočit po namáhavém dni do postele, aniž byste ztráceli čas večerní kosmetickou rutinou, věřte, že možné následky za pár ušetřených minut nestojí. Ukážeme vám, jak efektivně během pouhých 5 kroků dosáhnout čistší (a zdravější) pleti. S opečovaným obličejem se pak můžete bez obav vydat do říše snů.

Skincare-product-Hand-cottonpad-dc-clinique-onetwofree-honest-unlimited-Web-Rendition

Proč je večerní odlíčení tak důležité? Odstraní nečistoty za celý den – nejen make-up, ale i znečištění, pot a jakoukoli jinou špínu, která na vaší pleti během dne ulpěla. A díky tomu ji připraví na noční regeneraci. Jak na to? Stačí si zažít pár kroků a vaše pleť se vám za řádnou péči rozhodně odvděčí.

1. Začněte očima. Právě oční make-up je často velmi odolný, ale důslednost v odličování se vám opravdu vyplatí. Díky tomu předejdete vzniku časných vrásek v očním okolí. Vyzkoušejte například jemné čisticí mléko Essential Make-Up Removing Milk od Douglasu. Kromě vyčištění pokožku také hydratuje a dodává jí pružnost. Pokud vám je příjemnější gelová textura, sáhněte po čisticím gelu Gentle Gel Cleanser od Honest Beauty s obsahem rostlinných výtažků heřmánku a měsíčku.

2. Vsaďte na olejovou bázi. Nebojte se používat k odličování a čistění obličeje produkty na bázi oleje, poradí si jak s krémovým make-upem, tak i s řasenkou. A navíc vaši pleť vyživí.

3. Zkuste pěnu na obličej. Pomůže vám dokonale smýt celodenní make-up i znečištění, zbavit se každého kousku a jako bonus zjemní vaši pokožku.

4. Používejte toner. Pleť dokonale dočistí a připraví ji tak, aby z nočního krému přijala co nejvíc živin.

5. Nezapomínejte na peeling. Jednou týdně zařaďte do své večerní kosmetické rutiny jemný peeling na obličej. Zbaví vaši pokožku odumřelých buněk, zrychlí proces obnovy pleti a vylepší její texturu i tón.

Skincare-product-hand-cottonpad-onetwofree-products-unlimited-Web-Rendition