OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Odhalte tajemství prémiové řady Absolue

ODHALTE TAJEMSTVÍ PRÉMIOVÉ ŘADY ABSOLUE


Pečující řada Absolue je výjimečná nejen svou unikátní recepturou, revolučními texturami a viditelnými výsledky, ale také prémiovým udržitelným balením. Dopřejte si obnovenou, rozjasněnou a hydratovanou pleť i Vy.

GRAND ROSE EXTRAKT

Značka Lancôme si jako jedna z prvních vypěstovala vlastní odrůdu růže: růži Lancôme. Tato růže byla vybrána z ohromného množství ostatních odrůd pro svou krásu a houževnatou povahu. Ukázalo se totiž, že její výtažky mají mimořádné regenerační účinky na pleť.

01_softcream_484x413
02_grandroseextract_484x413

Všechny produkty z řady Absolue proto obsahují unikátní komplex aktivních látek Grand Rose. Tvoří jej tři druhy růží a esenciální oleje, které při spojení dosahují mimořádných regeneračních účinků.

Složení řady Absolue je neuvěřitelné bohaté na aktivní molekuly především díky esenciálním olejům, které se získávají metodou destilace za studena. Tento proces dokáže zachovat jejich regenerační, obnovující a protizánětlivé vlastnosti. Na výrobu jedné kapky, která obsahuje množství až 140 aktivních molekul, se spotřebuje tři až pět tun okvětních lístků.


03_rose_484x413
04_fermogenesis_484x413

REVOLUČNÍ PROCES FERMOGENEZE

Jedná se o revoluční, nesmírně čistý biotechnologický proces, který dokáže měnit skupenství růžového extraktu z plynného na kapalné. Tím vznikají vzácně čisté aktivní látky, které jsou efektivnější při použití na pleti a zároveň ekologicky šetrnější.