V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Obličejová jóga: vypnutá pleť a rozzářený obličej

obličejová jóga: vypnutá pleť a rozzářený obličej

Vyzkoušeli jste už někdy obličejovou jógu? Je to skvělý způsob stimulace svalů, pleti a lymfatického systému pomocí masáže obličeje a mimiky. Tonizujte svou tvář a posilte pleť díky speciálním pomocníkům.

Accessoires-application-high-bun-yellow-shirt-jade-roller-102022-Web-Rendition

Chcete přirozeně redukovat vrásky? Skvělou volbou je face roller (váleček na obličej vyrobený z minerálu, například růženínu). Jeho používání stimuluje krevní oběh a tvorbu kolagenu, což vede k přirozenému vypnutí pleti a vyhlazení vrásek a jemných linek.

Používáním dalšího z nástrojů obličejové jógy – guashou – aktivujete obličejové svaly. Ty pak pomáhají zpevnit a vytvarovat kontury obličeje, například linii čelisti.

Jak postupovat? Lehkým tlakem přejíždějte oblíbeným nástrojem na obličejovou jógu (rollerem nebo guashou) od středu obličeje směrem ven. Pohybujte se podél čela, tváří a čelistí. Pokračujte od brady směrem dolů po krku, abyste stimulovali tok lymfy.

Makeup-beautyvisual-high-bun-pink-blouse-face-yoga-illustration-102022-Web-Rendition

Nezapomeňte na to, že při práci s nástroji obličejové jógy je nezbytné používat sérum nebo pleťový olej. Díky nim bude váš obličej vypadat prozářenější a zdravější.

Vytvořit si vlastní pečující rituál můžete například s pulzačním válečkem Vibrating Rose Quartz Roller od značky CRYSTALLOVE. Mimo jiné také redukuje otoky a kruhy pod očima. Je vám sympatičtější spíš minerál jadeit? Pak zvolte masážní váleček Jade Roller od Revolution. Chcete střídat roller a guashu? Pořiďte si komplet Clear Quartz Roller and Gua Sha Set z horského křišťálu od CRYSTALLOVE.

Tip: Pro výraznější a chladivý efekt dejte pár minut před použitím face roller nebo guashu do ledničky.