NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Objevte účinnou péči proti stárnutí pleti

OBJEVTE ÚČINNOU PÉČI PROTI STÁRNUTÍ PLETI

Kompenzujte viditelné známky ztráty kolagenu pomocí zpevňující rutiny s řadou Blue Therapy Red Uplfit a regeneračním sérem Life Plankton Elixir.

Blog_banner_980x400

Získejte zpět svou zpevněnou pleť. Extrakt z červené řasy obsažený v řadě Blue Therapy Red Uplift, posílený pomocí Bio-vědy, a zpevňující kolagen pomáhají viditelně korigovat povadlé kontury pleti.


LIFE_PLANKTON_483x413

SÉRUM NOVÉ GENERACE

Regenerační sérum Life Plankton Elixir je vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Pokožku chrání, zjemňuje a regeneruje díky podpoře procesu buněčné obnovy. Navíc redukuje viditelnost známek stárnutí a dodává pleti přirozený jas.


SÍLA ČERVENÝCH ŘAS

Zpevňující denní krém Blue Therapy Red Uplift obsahuje výtažky z červených řas s liftingovým efektem a zpevňující peptidy. Pokožka je okamžitě pružnější, zpevněná, vyplněná a prozářená s růžovým nádechem.

DAY_CREAM_483x413

NIGHT_CREAM_483x413

OBNOVA BĚHEM SPÁNKU

Blue Therapy Red Algae Uplift Night bojuje proti ochabnutí pleti a ztrátě kolagenu. Díky speciálnímu biotechnologickému procesu dochází k obnově struktury pleti a její přirozené pružnosti. Pleť je viditelně pevnější a posílená, jemné linie jsou méně viditelné. 


NOVINKY ZNAČKY BIOTHERM

PRO-RETINOL_900x900

Multikorekční a obnovující krém

BLUE PRO-RETINOL CREAM

force_supreme_900x900

Pánské sérum proti známkách stárnutí

FORCE SUPREME BLUE SERUM