NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Objevte tipy na vánoční dárky

OBJEVTE TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Vyberte vhodný dárek pro vaši manželku, přítelkyni, mámu, dceru nebo kamarádku. Vybrali jsme pro vás ty nejoblínější vůně značek Armani, Lancôme, Yves Saint Laurent a Valentino, nyní ve výhodných vánočních balíčcích.


LorealLuxe_XMAS_Female01_SI_2600x2600

Sì Eau de Parfum

Giorgio Armani

Hlavními nótami vůně SÍ je černý rybíz, chypriš, vanilka a ambra. Vonné zařazení květinově chyprišová. SÍ je můj hold moderní ženskosti, neodolatelná směs šarmu, síly a nezávislosti duše. Žena Giorgio Armani je za každé situace šarmantní, silná a nezávislá.

Sì vánoční set

Tento vánoční set značky Armani obsahuje přitažlivou dámskou vůni Sì Eau de Parfum (30 ml) a její miniaturu (7 ml).

SI-SETBMd68QDaVmn9b

LorealLuxe_XMAS_Female01_LVEB_2600x2600

La Vie Est Belle Eau de Parfum

Lancôme

Rozdávejte štěstí s parfémovanou vodou La Vie Est Belle. Univerzální prohlášení o kráse života. Vůně kombinuje sladké tóny kosatce, arabského jasmínu, květu pomerančovníku a esence pačuli. Tento rok propojujeme luxus s udržitelností. Vánoční dárkový set v ekologickém designu je vyroben 100% bez plastů a je recyklovatelný. Potěšte nejen své blízké, ale i naši planetu.

La Vie Est Belle vánoční set

Tento vánoční set značky Obsahuje květinovou vůni La Vie Est Belle Eau de Parfum (30ml), tělové mléko (50 ml) a sprchový gel (50 ml) ze stejné řady.

lveb-setaKCGxUKoE3bwG

LorealLuxe_XMAS_Female01_Libre_2600x2600

Libre Eau de Parfum

Yves Saint Laurent

Objevte kouzlo květinové vůně s levandulovou kompozicí. Zahalte se do smyslnosti květu marockého pomerančovníkua svěžesti francouzské levandule se silným ženským aspektem. Nechte se unést šťavnatou mandarinkou, kouřovou vanilkou a zářící ambrou.

Libre set

Tento vánoční set značky Yves Saint Laurent obsahuje dámskou vůni Libre (90 ml), její miniaturu (7,5 ml) a krémovou rtěnku Tatouage Couture Velvet Cream v odstínu 208.

LIBRE_SETVw4ZFV09cZ2XE

LorealLuxe_XMAS_Female02_Cadrage_VALENTINO_2600x2600

Voce Viva Eau de Parfum

Valentino

Vůně se otevírá italským bergamotem, který je zjemněný mandarinkou. Pomerančový květ a gardénie tvoří bohatý květinový buket vůně, zatímco mech přináší neočekávanou intenzitu ve spojení s vanilkou. Jemný květinový buket se díky intenzivnímu akordu mechu stává až návykovým.

Voce Viva set

Tento vánoční set značky Valentino obsahuje dámskou vůni Voce Viva (50 ml), její cestovní verzi (15 ml) a body lotion (75 ml) ze stejné řady.

VALENTINO_SET8m6GMKCQspAOw

OBJEVTE TAKÉ OSTATNÍ VÁNOČNÍ BALÍČKY