NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Objevte svoji mnohorozměrnost s Prada Paradoxe

DGL_PRADA_Paradoxe_967x338px_noCTA_CZ

Objevte svoji mnohorozměrnost s novou dámskou vůní Prada Paradoxe

Prada letos v srpnu uvedla svoji nová dámskou květinovou vůni, která nese název Paradoxe, jejímž hlavním motem je „Nikdy stejná, ale vždy sama sebou“. Jak by z mota mělo vyplývat, tato vůně oslavuje ženskou mnohorozměrnost, kdy ženy v průběhu dne projevují své různé jedinečné osobnostní rysy. I když musíte přes den čelit důležitému pracovnímu střetnutí, odpolednímu rande v kavárně nebo se rozhodnete protančit celou noc, důležité je být především VŽDY SAMA SEBOU!


emma

ŽENA PRADA, KTEROU NELZE DEFINOVAT

Samotnou tváří vůně Paradoxe se stala ikonická Emma Watson – herečka, režisérka, aktivistka a silná osobnost, zkrátka žena, kterou nelze zaškatulkovat nebo zarámovat. Emma využívá svůj vliv způsobem, který rozhodně inspiruje a motivuje publikum všech věkových kategorií nebo pohlaví: ztělesňuje rušivého, obklopujícího ducha nové vůně Prada pro ženy. Právě z těchto důvodů je naprosto ideální tvář nové kampaně. Emma si zároveň při natáčení videoklipu odbyla svůj premiérový režisérský debut. I to naznačuje, jak je jí myšlenka značky a vůně Prada tak blízká.


SOUHRA PROTIKLADŮ

Paradoxe, název utvořený z anagramu slova Prada, je ze své podstaty hravý a vyjadřuje záměr přehodnocovat a přetvářet, což zcela souzní se zvídavým duchem značky Prada. Je to výzva k novému vymezení vztahu, který žena cítí k sobě samé, a to prostřednictvím dynamického dialogu v rámci všech dimenzí, které ji činí tím, kým je.  Podstatou paradoxu je klást si otázky, spojovat protichůdné prvky a odhalovat hlubokou pravdu. Prada Paradoxe je pomalé odhalování doprovázené dlouhým zamyšlením, nadšené přijetí holistického přístupu, kde má souhra všech částí nepředstavitelnou sílu.  

flakon

INGREDIENCE

ZNOVUOBJEVĚNÍ VĚHLASNÝCH INGREDIENCÍ

Parfémová voda Paradoxe využívá tajemné aspekty neobyčejných ingrediencí, aby odhalila nové smyslové zážitky. Je intimní realizací jedinečného propojení rozměrů. Vůni věrnou tvůrčímu duchu značky pod kreativním vedením Miuccie Prady a Rafa Simonse vytvořili mistři parfuméři tak, aby sladili nadčasovost a avantgardu, přirozenost a inovaci. Dominantní tóny neroli a jasmínu doplňují zářivé tóny kytice bílých květů, které se dál prolínají s avantgardním čichovým podpisem akordů Ambrofix™ a Serenolide™, aby vůni dodali jemnou, ale trvalou stopu vedenou energickou hřejivostí.