NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Objevte sílu vitaminu E

objevte sílu vitaminu e

Popularita vitaminu E je na vzestupu. Nedivíme se, má totiž úžasné pozitivní účinky. Funguje jako silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály a dodává jí dostatečnou hydrataci pro celkový zářivý vzhled. Což z něj dělá oblíbenou kosmetickou ingredienci. Seznamte se.

Makeup-product-vitamin-e-milky-glass-plates-douglas-mac-smashbox-unlimited-Web-Rendition

Účinky vitaminu E jsou mnohostranné:

-          Zjemňuje vrásky a zjemňuje pokožku

-          Posiluje odolnost pokožky

-          Chrání před UV zářením

-          Zlepšuje hojení ran

-          Zabraňuje ztrátě hydratace a přispívá k vyvážení mazu v pokožce

Vitamin E má antioxidační schopnosti neutralizující volné radikály, které poškozují buňky pokožky. Ve zkratce řečeno je prostě důležitým ochráncem buněk. Je vhodný pro tvář, tělo, ale i vnitřní krásu.  Užívat ho můžete třeba jako doplněk stravy s obsahem vitaminu E. Ale pozor, naše tělo ho umí zpracovat jen v kombinaci s tuky (stačí třeba jogurt, samozřejmě ne ten odtučněný), stejně jako ostatní vitamíny rozpustné v tucích. Vitamin E najdete v pečujících i dekorativních produktech. Dopřejte si jeho účinky v těch správných produktech třeba hned.

Makeup-product-vitamin-e-milky-glass-plates-douglas-becca-bobbibrown-smashbox-unlimited-Web-Rendition

My jsme pro vás vybrali 3 z těch zkrášlujících. Jedním z nich je například make-up s 16hodinovou výdrží Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15 od Bobbi Brown. Má střední až vysoké krytí s matným finišem a díky lehké textuře se snadno vrství. Je vhodný pro mastnou, normální a smíšenou pleť, vyhlazuje póry a působí proti zarudnutí.

Také rtěnka Lustre Lipstick od MAC obsahuje vitamin E. Má hydratační účinky, snadno se vrství a má dlouhotrvající efekt. Rtům dodává krásný lesk a svůdný mokrý finiš.

I ve složení rtěnky Mad Matte Lipstick od Douglas najdete vitamin E, který spolu s argonovým olejem a extraktem z aglianica rty hydratuje. I přes matný finiš jim dodává sametově jemný pocit.

Věděli jste, že vitamin E chrání nejen vaši pokožku, ale taky samotné kosmetické produkty, které ho obsahují? Všechny ingredience ochraňuje před znehodnocením způsobeným kontaktem s kyslíkem.

Skincare-product-vitamin-e-milky-glass-plate-douglas-men-unlimited-Web-Rendition