V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

OBJEVTE LASH CLASH LOOK

OBJEVTE LASH CLASH LOOK

PRO TROUFALÝ POHLED V 5 TAZÍCH

DGL_CZ_YSL_LASH_CLASH_banner_1310x480px_bezCTA

OKAMŽITÝ, AŽ O 200% VĚTŠÍ OBJEM S 24-HODINOVOU VÝDRŽÍ.

NEKOMPROMISNĚ ČERNÝ VÝSLEDEK A EXTRA PRODLUŽENÉ ŘASY.

SÁHNĚTE PO POSLEDNÍ NOVINCE OD YVES SAINT LAURENT. #TURNUPTHEVOLUME

ZNAČKA YSL BEAUTY svou poslední inovací bezpochyby nadchne všechny milovníky objemových řasenek. Jako symbol mladé nespoutané generace, která kráčí se vztyčenou hlavou a nebojí se bourat zaryté stereotypy, Lash Clash posouvá objem vašich řas do nové dimenze tak, abyste se konečně mohli projevit hlasitěji a cítit se na 100% samy sebou.

Láska na první vyzkoušení? Je to možné... Unikátnost řasenky Lash Clash spočívá především v inovativním, masivním kartáčku tvořeném až z 260 ergonomicky tvarovaných vláken, která zachytí, zaobalí a zintenzivní každou řasu bez ohledu na to, jak je malá. Její neobyčejný tvar navíc dokáže v každém pohybu nanést maximální množství bez zbytečného zatížení a bez rozmazání.

Hříšně dobrá kombinace XXL kartáčku a ultra tmavých pigmentů ve složení jsou pro vaše řasy zárukou nadrozměrného objemu s ohromující sytě černou barvou. S Lash Clash si hravě zvolíte intenzitu a objem podle sebe - dalším tahem naneste novou vrstvu a užijte si dodatečný efekt velkolepého prodloužení a zpevnění.

Vizual2_483x413
Vizual3_483x413
Vizual4_483x413

Lash Clash pečuje o všechny typy očí včetně těch nejcitlivějších... Hutná, ale příjemně lehká textura řasenky obsahuje špičkový koktejl ingrediencí bez parfemace s vyživujícím extraktem ze vzácného kosatce florentského, který řasy den za dnem stimuluje a chrání, díky čemuž je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.


Vizual5_483x413

VYZKOUŠEJTE 5 RŮZNÝCH TAHŮ A DOSÁHNĚTE EXTRÉMNÍHO VÝSLEDKU

#1 Řasenku začněte nanášet od kořínků ve vnitřním koutku oka. Prvním tahem kartáčku aplikujte Lash Clash směrem nahoru a ven. #2 V dalším okamžiku vyviňte na řasy mírný tlak, opět směrem nahoru. Ještě chvíli je kartáčkem podržte a pročešte znovu tak, aby se krásně oddělili a prodloužili. #3 Tajemství úspěchu tkví ve specifickém cik-cak pohybu vzhůru s vytvořením objemu a precizně oddělených řas. Jemným trhavým tahem zprava doleva přejeďte kartáčkem horní řadu řas od kořínků až po konečky. #4 Nyní použijte pouze špičku kartáčku a naneste lehké složení Lash Clash na jednotlivé řasy ve vnějším koutku očí. #5 Zopakujte cik-cak pohyb směrem dolů na spodních řasách.


INSPIRUJTE SE 5-KROKOVOU BEAUTY RUTINOU OD SVĚTOVÉ YSL AMBASADORKY

Jak na neodolatelně svůdný, dramatický look v podání YSL múzy, Kaiy Gerber? Bezvadný základ vám vytvoří dlouhotrvající make-up Encre de Peau All Hours Foundation s vyšší kryvostí. Samotná Kaia se netají preferovanou kombinací odstínů B30 a B40. Pociťte efekt 8hodinového spánku a rozjasněte si kontury obličeje v jednom kliku použitím Touche Éclat rozjasňovače v oblíbeném odstínu. 2. Intenzivně objemný a ultra černý výsledek Lash Clash řasenky zjemněte použitím nude saténových očních stínů Satin Crush, které perfektně ladí s každou barvou očí. Na závěr radikalizujte barvu svých rtů a ponořte je do matného komfortu rtěnky Rouge Pur Couture The Slim Sheer Mate v ikonickém odstínu 112.         

Vizual6_483x413
Kaia GERBER
YSL ambasadorka a hlavní tvář LASH CLASH

K vaší povinné jarní výbavě neodmyslitelně patří smyslná zlatá aura Libre Eau de Parfum – nadčasová dámská vůně s nezaměnitelnou kombinací svěží francouzské levandule a marockého květu pomerančovníku. Et voila! Se značkou Yves Saint Laurent jste připravena čelit všem výzvám, které vám každý nový den přinese.