VŠECHNY VŮNĚ DNES ZA NEODOLATELNÉ CENY!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Objevte Kérastase

objevte kérastase

Znáte Kérastase? Tato francouzská značka je symbolem luxusu v péči o vlasy již víc než 57 let! Staví na odborných znalostech a zkušenostech předních kadeřnických profesionálů a kombinuje je s vědeckými poznatky z laboratoří L´Oréal. Účinnost, design a krásné vlasy jsou poznávacími znameními Kérastase. Objevte kouzlo této vlasové péče i vy.

1a_1920x1920

Značka Kérastase je výjimečná i z dalšího důvodu – součástí její filozofie je diagnostika vlasového vlákna i vlasové pokožky. Diagnostika totiž napomáhá vybrat tu nejvhodnější péči pro vlasy, třeba i pro ty vaše! A jaké řady Kérastase nabízí?

7cf8mE0nlmq3cL

Curl Manifesto

Na produkty téhle řady nedají dopustit majitelé a majitelky kudrnaté či jinak vlnité hřívy. Tento typ vlasů má sklon k vysušování, proto obsahují produkty Curl Manifesto hydratační manukový med, který vlasovému vláknu dodá potřebnou vláhu, a ceramidy pro jeho posílení. Kromě šamponové lázně, kondicionéru a masky můžete vyzkoušet například hydratační lehkou mlhu ve spreji nebo bezoplachovou péči proti krepatění.

Blond Absolu

Kérastase myslí i na blondýnky. Jejich vlasy jsou totiž kvůli zesvětlení či odbarvování porézní, a tím pádem mají sklon k vysušování. Blond odstíny navíc s každým mytím blednou, často to nechtěných a neoblíbených tónů. Právě proto v Kérastase přišli s řadou Blond Absolu pro zesvětlené a odbarvené vlasy. Ta pomáhá nejen zachovat zářivou barvu, ale díky obsahu kyseliny hyaluronové a oleje z protěže zároveň vlasy hloubkově vyživuje, obnovuje pružnost a celkově kvalitu vlasového vlákna.

69zcxmmHifUenp
5lOaiBofWdSU2p

Résistance

Máte vlasy s oslabenou vnitřní strukturou a se sklonem k lámání? Právě vám je určená řada Résistance pro růst a posílení vlasů od kořínků. Díky tomu, že účinné složení proniká hluboko do vlasového vlákna, dokáže ho chránit po celé délce během jeho růstu –  sjednocuje povrch a posiluje jeho vnitřní strukturu. Díky obsahu Creatine R navrací Résistance vlasům pevnost i sílu. Taurin zase pečuje o vlasovou pokožku. Vlasy jsou tak nejen silnější, ale také hebké a zregenerované. Kromě šamponové lázně a masky nabízí řada i vysoce koncentrované sérum s účinnými složkami, jež stimulují růst silných zdravých vlasových folikulů.

Genesis

Trápí vás nadměrné padání vlasů? A věděli jste, že tento problém potkává až 88 % žen na celém světě? To byl důvod pro vytvoření řady Genesis, na jejímž vzniku se podíleli nejen kadeřníci a odborníci z laboratoří, ale třeba také dermatologové či výživoví poradci. Kvalitu vlasů totiž ovlivňuje mnoho faktorů. Kérastase se díky této spolupráci podařilo vytvořit všestrannou řadu pro všechny typy vlasů (jemné, silné, ty s mastnými kořínky a suchými konečky) i důvody jejich lámání a s tím spojeného padání.

4RGfp2xgzcNZKF
3yNOXfSxydVJH6

Chronologiste

Tato řada je příjemně univerzální, působí totiž revitalizačně a anti-agingově. Obsahuje vysokou koncentraci molekuly Abyssine, která pomáhá regenerovat věkem poškozené vlasové vlákno. Pečuje o vlasovou pokožku i vlasy samotné. Dodává jim hydrataci, výživu, lesk a posiluje vlasové vlákno, jenž díky tomu získá pružnost a objem. Kromě toho působí Chronologiste velmi příjemně i na vaše smysly, zejména čich. Vůně produktů řady Chronologiste je nezaměnitelná – obsahuje cedr, pižmo či tóny perské limetky. Za pozornost určitě stojí pečující parfémový olej Chronologiste Huile de Parfum. Vlasům dodává lesk a výživu a zároveň i tepelnou ochranu.