V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Novinky v péči o pleť

novinky v péči o pleť

Dali jste si do nového roku předsevzetí nebo přání, že letos budete o svou pokožku pečovat opravdu svědomitě? Skvělé, tleskáme a návdavkem přidáváme i čtyři novinky v péči o pleť.

024455SggfoZejVkPC5

Gold Eye Hydrogel with Colloidal Gold, Revolution

Hydrogelová oční maska obsahující koloidní zlato si skvěle poradí s unaveným a nateklým očním okolím. To kromě toho zklidňuje a zpevňuje. Hydratační komplex zajišťuje nejen dostatečnou hydrataci pleti v oblasti očí, ale také výživu a vyhlazení. Vsaďte na sílu zlata.

2% Salicylic Acid Targeted Blemish Serum SUPER SIZED, Revolution

Pokud máte problematickou pokožku, pravděpodobně znáte ikonické sérum s obsahem 2% kyseliny salicylové. Pokud nevíte, o jaký produkt se jedná, je ten správný čas to napravit. Díky speciálnímu a šetrnému složení je bezolejové sérum skvělým každodenním pomocníkem pro pleť se sklonem k akné. Kromě boje s pupínky, černými tečkami a zvětšenými póry umí pokožku zklidnit a redukovat přebytečný maz. Novinkou je větší balení produktu, díky kterému ušetříte nejen peníze, ale i životní prostředí.

445550
273154

Skin Focus Vitamin Radiance Glow Face Mask, Douglas

Chcete své pokožce dopřát opravdu pořádné projasnění? Vsaďte na rozjasňující pleťovou masku s obsahem vitaminu C. Díky hydrogelové technologii bude vaše pleť nejen projasněná, ale také krásně osvěžená.

Essential Balancing Puryfying Toner, Douglas

Tonikum patří obecně mezi poměrně podceňovaný produkt a krok v péči o pleť. Zkuste to letos změnit a sami uvidíte ten rozdíl. Zařaďte ho do své kosmetické rutiny ráno i večer, aplikujte ho po odlíčení a čištění pokožky před nanesením séra či pleťového krému. Díky toniku si z něj vaše pleť vezme mnohem více živin a na její kondici to rozhodně poznáte.

108533