V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Novinka v Douglas: Kora Organics

Bez-nazvu-2

S kosmetickými značkami, za nimiž stojí slavné osobnosti, se v posledních několika letech doslova roztrhl pytel. Kora Organics, kterou nově najdete v nabídce Douglas, mezi ně patří, i když její příběh začal podstatně dřív – už v roce 2009, kdy značku založila australská topmodelka Miranda Kerr. Seznamte se s pečujícími produkty Kora Organics, jež jsou vysoce koncentrované a aktivní, přinášejí viditelné výsledky a zároveň obnovují pleť do optimálního zdraví.

V Kora Organics věří, že krása pleti se skrývá v jejím zdraví, a tím pádem si zaslouží jen to nejlepší. I proto používají výhradně certifikované organické a přírodní ingredience. Mezi klíčové složky používané v produktech Kora Organics patří například extrakt z noni, šípkový olej, rakytníkový olej nebo zelený čaj. Všechny byly vybrány na základě jejich přirozených léčivých a ochranných schopností.

Kromě toho jsou všechny výrobky navrženy tak, aby obohatily nejen vaši pleť, ale i ducha – pobízejí k tomu, abyste si během svého náročného života udělali chvilku pro sebe, vědomě si užili svou každodenní kosmetickou rutinu a zároveň s tím vyživili svou mysl, tělo i pleť.


Jaké ingredience Kora Organics obsahuje?

Bez-nazvu-1lf8PpmVCBVKGm

Koraorganics-2018-social-rose-quartz-1280-x-1280

Rose Quartz Luminizer

Dejte své pleti pocítit sílu růžového křemenu. Ten je součástí bio rozjasňovače, který vaší pokožce poskytne hydrataci a zářivý lesk. Rychle se vstřebává a je vhodný pro všechny typy pleti. Navíc je nabitý vibracemi lásky a štěstí.


Noni Glow Face Oil

Potřebuje vaše pokožka opravdu pořádnou dávku hydratace? Vyzkoušejte pleťový olej s obsahem extraktu z noni, oleje z granátového jablka, rakytníku řešetlákového a šípku. Pokožku obličeje a krku nejen hydratuje, ale poskytuje jí přirozený lesk a rovnoměrný tón, zmírňuje vizuální efekty poškození sluncem a zjizvení nebo podporuje zdravé omlazení kožních buněk.

Koraorganics-2018-social-face-oil-1280-x-1280
Koraorganics-2018-social-rose-mist-1280-x-1280

Balancing Rose Face Mist

Skvělým každodenním pomocníkem pro antioxidační ochranu a hydrataci vaší pokožky je sprej na obličej obsahující růžovou květovou vodu či geraniový olej. Pleť osvěžuje, vyrovnává její tón a podporuje její prozáření. Navíc se vám pohodlně vejde do kabelky a můžete ho mít neustále po ruce.