SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Novinka: parfém od Billie Eilish

Billie-eilish-2022-pr-banner-1200x840-Web-Rendition

608940583845_8-Web-Rendition

KDO JE BILLIE EILISH?

Devatenáctiletá rodačka z Los Angeles je jednou z největších hvězd 21. století a od svého vstupu na hudební scénu v roce 2015 boří svým žánrově nevyhraněným zvukem všechny hudební stereotypy. Kromě toho se zapsala do historie jako nejmladší umělec, který získal nominace a vítězství ve všech hlavních kategoriích 62. ročníku cen GRAMMY®. Obě její dosud vydaná alba jsou celosvětově oceňována kritikou a byla napsána, produkována a nahrána výhradně právě Billie Eilish a jejím bratrem Finneasem. Nyní se úspěšná mladá zpěvačka pouští i do světa kosmetiky a chce si tak splnit svůj sen o perfektní vůni.

KONCEPT

SEXY. SEBEJISTÁ. COOL.

Odhalte své autentické pocity, vnitřní já a svou plnou krásu – takovou, jaká jste a jaká máte být.

JEDINEČNÝ FLAKON

Flakon je inspirován Billinými oblíbenými částmi těla: hrudníkem, krkem a dekoltem a je pokrytý krásnou jantarově-bronzovou barvou. Představuje spojení úhlů a měkkých křivek, inspirovaný prvky z klasických soch a lidskou postavou. Po sejmutí uzávěru se odhalí lineární matné sklo, které krásně kontrastuje se zakřivenou lahví a odhaluje tekutinu uvnitř. Design papírového obalu, který se vyznačuje materiálem měkkým na dotek a duhovými detaily, odkazuje na uklidňující náladu vůně a poskytuje reliéfní náhled na sošný flakon uvnitř.

608940583852_3-Web-Rendition
608940583845_4-Web-Rendition

VŮNĚ

Billie byla celý život posedlá vůněmi, od fascinace flakony parfémů v dětství až po sbírání stovek vůní na cestách po světě. Aby mohla uvést v život svou první autorskou vůni, podílela se úzce na každém kroku procesu a měla plnou tvůrčí kontrolu – od kreativní vize přes design flakonu, balení, kampaň a samozřejmě i samotnou vůni.

Pro Billie měla vůně vždycky moc vyvolávat živé vzpomínky a vytvářet nálady, které odhalují její nitro. Její vůně byla inspirována hřejivou a smyslnou náladou a jejím cílem je vyvolat podobně příjemné vzpomínky u každého, kdo ji nosí.

"Chtěla jsem, aby působila jako hřejivé objetí. Jako to, co cítíte, když vám proudí krev v žilách. Je to vůně, za kterou jsem se hnala celé dlouhé roky. Je to moje nejoblíbenější vůně na světě," říká o parfému Eilish jeho autorka.

HLAVA: Vůně se otevírá cukrovými okvětními lístky, akcentovanými mandarinkou a červenými bobulemi.

SRDCE: Srdce vůně se rozvíjí krémovou vanilkou, jemným kořením a kakaem.

ZÁKLAD: Vůně je ukotvena tóny hřejivého pižma, fazolí tonka a elegantních dřevin.