OSLAVTE DEN ŽEN SE SLEVOU AŽ 25 % NA LANCÔME, SENSAI, CHLOÉ, STILA, BURBERRY A MNOHO DALŠÍCH

Novinka: Neo Cologne

Novinka: Neo Cologne

Seznamte se s Neo Cologne, zbrusu novou generací kolínské z dílny francouzské kosmetické firmy Groupe Jacques Bogart. V čem je značka Neo Cologne jiná? Dbá na udržitelnou budoucnost – pracuje s více než 85 % přírodních ingrediencí a používá znovuplnitelné a recyklovatelné skleněné flakony. Kromě toho se při výrobě kolínské obejde bez alkoholu, a přesto dokáže docílit silné a intenzivní vůně srovnatelné s toaletní vodou. Všechny vůně Neo Cologne jsou navíc unisex a veganské.

1004974

Lavender Mist

Autorkou Levandulové mlhy je parfumérka Aliénor Massenet. V této dřevité kolínské se snoubí aromatická levandule, šalvěj a bazalka, která spolu s kontrastními teplými tóny vanilky a santalového dřeva vytváří zcela ojedinělou vůni.

1004975

Spicy Galanga

Hlavní ingrediencí Pikantní galangy je stejnojmenný kořen podobný zázvoru, který se vyznačuje pronikavou vůní a ostřejší chutí. Smyslnost této kolínské dodávají suchá dřeva a jemně kořenitý zázvorový květ. Kompozici složila parfumérka Marine Ipert.

1004977

Angelique Cloud

V centru této vůně stojí bylina andělika s přirozeně pižmovou vůní, doplněná pomerančovým květem a jemným pižmem. Autorkou této zeleně svěží kolínské je parfumérka Emilie Copperman.