NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Novinka Kérastase: Specifique Divalent

ZACÍLENO NA MASTNÉ VLASY

NOVINKA SPECIFIQUE DIVALENT


Jak poznáte, že vaše vlasy nejsou v dobré kondici? Schází jim ten fresh pocit, který tolik milujeme, když jsou čerstvě umyté. Na vině je nadprodukce mazu na pokožce hlavy. To je také hlavní důvod, proč si vlasy nedokážou udržet svěžest ani objem.

1_CZ

Mýt, či nemýt?

Tohle dilema zničilo už tolik vlasů… Mastící se pokožka hlavy svádí k tomu přidat na intenzitě – vlasy umývat častěji, nejlépe produkty se silně stahujícím efektem. Každodenní mytí vlasů nevhodnou kosmetikou je však kontraproduktivní. Mazu pak paradoxně přibývá, a naopak v délkách vlasy vysychají a slábnou. Je to i váš problém? 


Eliminujte mastné kořínky a udržte své vlasy déle čisté a objemné. Základem je šetrná péče, po které tolik volají. Jedinečná kombinace produktů z řady Specifique Divalent, navržených speciálně pro udržení svěžesti mastných vlasů se suchými a citlivými délkami, řeší všechny problémy v rámci jediné komplexní vlasové rutiny.

2_CZ

30vuWYQ0tMfvx4

IKONA SVĚŽESTI

Čisticí šampon Kérastase Specifique Bain Divalent obsahuje kromě aminokyselin také vitamin B6, který přináší rovnováhu mastným kořínkům a suchým konečkům. Vlasy navíc zanechá až o 44 % hebčí.


SVĚŽÍ DETOX

Kérastase Specifique Argile Équilibrante je jedinečný detoxikační jíl, který čistí a hydratuje zároveň. Jeho zemitou texturu si zamilujete. Výsledkem je pocit lehkosti, svěžesti a objem navýšený až o 74,3 %.

4BsJ84QIMzA6e2

5fvnV5WDVsp5Gu

SVĚŽÍ HYDRATACE

Finální produkt v rutině, maska Kérastase Specifique Masque Rehydratant, má fantasticky gelovou texturu. Ve složení kromě aminokyselin najdete také ceramid, který silně hydratuje vlasovou pokožku i vlasy, aniž by způsobil zatížení a zanášel vlasové kořínky.


OBJEVTE NOVINKY ZNAČKY KÉRASTASE