V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Novinka: Givenchy Irresistible Eau de Toilette Fraiche

givenchy irresistible eau de toilette fraiche

Od roku 2020, kdy byla uvedena první Irresistible, získala tato jedinečná vůně neuvěřitelný ohlas, především díky své lehkosti, hravosti a osvobozující auře.

Nyní v roce 2022, nová kapitola začíná s vůní Eau de Toilette Fraiche. Je to spojení smyslnosti a energie, která vás naprosto pohltí. Tato novinka vychází ze základu Eau de Toilette z roku 2021, ale je mnohem jiskřivější a výraznější. Linie Irresistible má magickou přitažlivost a neuvěřitelnou schopnost spojit své fanoušky skrze tanec, hudbu a pozitivní energii. Podpis Eau de Toilette Fraiche je pozvánkou na nekončící taneční party.

Tato novinka je odrazem svého názvu - naprosto neodolatelná!

dp_press_givenchy_irresistible_edt_2022_a4_screen_rgb_with_layout_146383

JPG_EDTF_1_1_

VIBRUJÍCÍ PRISMA

Zářivý flakón zdobí jemné hranoly, které podtrhují jeho jedinečnost a moderní vzhled. Čtvercový tvar s oblými rohy dává vyniknout fasetovanému sklu. Díky průhlednosti flakónu je vidět krásná růžovo-broskvová barva samotného parfému. Světle béžová mašle nejen ozdobí, ale dodává nádech módy couture.

I tato novinka je v souladu s projektem udržitelnosti a ochrany životního prostředí “Dare to Reinvent”, kterému je značka Givenchy Parfums zavázána. Samotný flakón obsahuje 11% recyklovatelného skla. Na obal vůně Eau de Toilette Fraiche, Givenchy použilo suroviny z certifikovaných lesů a regionů na ochranu životního prostředí.


VŮNĚ S ULTRA SVĚŽÍ ENERGIÍ

Irresistible Eau de Toilette Fraiche je koncentrací neuvěřitelných vibrací, energie a chutě do života. Tato smršť vás stáhne sebou do magického ráje.

Mistři parfuméři Fanny Bal, Anne Flipo a Dominique Ropion použili ty nejexkluzivnější růžové lístky. Mezi hlavní ingredience patří květinová růžová esence – podpis linie Irresistible – a jemná růžová voda, která vibruje svěžestí. Květinové srdce obsahuje také růžový pepř a sladký pomeranč, které dodají vůni šťiplavost. Eau de Toilette Fraiche odhaluje nenucenou ženskost, která je ještě více uchvacující. Dřevité prvky cedru a jemného pižma dodávají vůni tajemnost a kouzlo.

1X1

HAUTE COUTURE INGREDIENCE

Trojice parfumérů vytvořila květinovo kořeněnou a pižmovou vůni za použití těch nejvybranějších ingrediencí. Mezi ně patří damašská růže, která je pěstovaná v Ispartě v Turecku; růžový pepř z Madagaskaru a vzácné cedrové dřevo z Virginie.

Damašská růže pochází z kontrolovaného zemědělství od partnerské organizace, která se skládá z 26 vesnic, ve kterých se ingredience pěstuje, aby se co nejvíce snížil dopad na životní prostředí. Vysoko v horách turecké Isparty, jsou růže sbírány za svítání, aby si zachovaly co největší intenzitu.

ROSE

DAMAŠSKÁ RŮŽE Z TURECKA

PEPPER

RŮŽOVÝ PEPŘ Z MADAGASKARU

CEDARWOOD

CEDROVÉ DŘEVO Z VIRGINIEOBJEVTE CELOU ŘADU VŮNÍ IRRESISTIBLE

2580579_prod_altimg_2

EAU DE TOILETTE

OSTRUŽINY

RŮŽE

PIŽMO

3274872400733_P036175_IRRESISTIBLE_EAU-DE-PARFUM_80ml_a_2

EAU DE PARFUM

HRUŠKA

RŮŽE

SVĚTLÉ DŘEVO

fraiche

EAU DE TOILETTE FRAICHE

RŮŽOVÝ PEPŘ

RŮŽE

CEDROVÉ DŘEVO