V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Nová vlasová péče

nová vlasová péče

Jak se staráte o své vlasy? Jste věrni pár produktům vybraných značek, nebo rádi zkoušíte něco nového? Pro ty z vás, kteří patří do druhé skupiny, máme dobrou zprávu. I my máme rádi pestrost, a proto vám představujeme tři novinky vlasové péče.

Haircare-beautyvisual-shot-from-the-back-low-ponytail-072022-Web-Rendition

Shampoo Bar Aloe You Vera Much, Foamie

Tuhé šampony jsou čím dál populárnější. Zkuste třeba ten značky Foamie pro suché vlasy s přirozeným pH. Díky obsahu extraktu z aloe vera a díky mandlovému oleji o suché vlasy jemně a šetrně. Vydrží až 25 umytí! Je veganský a hypoalergenní, bez silikonů, parabenů, barviv, sulfátů a mikroplastů.

Color Security Conditioner F-N, Colorwow

Někdo občas tento krok v péči o vlasy vynechá, ale pro vlasy je kondicionér doslova požehnáním. Uhladí je a vyživí, proto byste ho měli používat při každém mytí. Tento kondicionér obsahuje 8 průsvitných regeneračních ingrediencí a využijí ho všichni s barvenými, odbarvenými či jinak chemicky zcitlivělými vlasy. Vlasy vyhlazuje, hydratuje a dodává jim lesk, aniž by ovlivňoval jejich barvu.

Twisted Shampoo, Sebastian Professional

Tento šampon s výtažkem z červených mořských řas je určený pro vlnité a kudrnaté vlasy, jež mají sklon k vysoušení. Proto je hydratuje a zároveň každému prameni dodává pružnost a připravuje vlasy na další styling.