OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

NOVÁ ÉRA VYSOCE ÚČINNÉ ANTI-AGE PÉČE

NOVÁ ÉRA VYSOCE ÚČINNÉ ANTI-AGE PÉČE

V roce 1935 vznikla francouzská značka Lancôme, která oslavuje přirozenou krásu a pomáhá ženám cítit se sebevědomě. Posláním Lancôme je proto šířit štěstí a připomínat ženám po celém světě, že skutečná krása vychází zevnitř a z toho, jak se cítí.

blog_main_visual

Připravili jsme pro vás anti-age rutinu, která vede k redukci příznáků stárnutí pleti, jako jsou vrásky, pochablé kontury a tmavé skvrny na pleti. Díky těmto produktům bude vaše pleť, již po 4 týdnech používání. působit omlazeně, zpevněně a sjednoceně.


ADVANCED GÉNIFIQUE

Lehké gelové sérum s obsahem 7 pre-a probiotických frakcí, které posilují kožní mikrobiom. Díky tomu dochází k obnově naší pleti, která září mladistvým a projasněným vzhledem. Navíc je také posilněna účinnost dalších produktů.

Používejte každé ráno a večer na čistou pleť. Pro vyšší projasnění přidejte kapku séra i do vašeho make-upu.

Advanced_genifique

Renergie_serum

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Nový vysoceúčinný anti-age koncentrát poprvé v historii kombinuje aktivní ingredience - kyselinu hyaluronovou, vitamín C + niacinamide a kyselinu ferulovou. Sérum se totiž skládá ze 3 dalších sér, kde jsou všechny tyto látky uloženy zvlášť a smíchají se až při aplikaci. Díky tomu je možné uchovávat je v jednom balení a využít tak jejich potenciálu a požadovaných výsledků.


JAK NA APLIKACI

1. Při první aplikaci je potřeba několikrát stlačit pumpičku, dokud se neobjeví 3 složky.

2. Ráno a večer si nadávkujte 2 pumpičky do dlaně. Smíchejte.

3. Aplikujte na obličej a krk pohyby směrem od středu ven. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

4. Pro optimální výsledky používejte v kombinaci se sérem Advanced Génifique a péčí s SPF faktorem.

Application

Renergie_day_cream

RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA SPF 20

Lehký krém proti vráskám, obohacený o extrakt z lněného semínka, získaný ve Francii speciální biotechnologií, poskytuje prokazatelnou trojnásobnou účinnost proti stárnutí pleti: vrásky vypadají hladší - pokožka je pevnější - tmavé skvrny na obličeji jsou méně viditelné. Dostupný i ve verzi bez SPF.

Používejte každé ráno po aplikaci séra na tvář, krk i dekolt. Aplikujte od středu obličeje směrem ven.


RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA EYE

Okolí očí za nejnáročnější oblast, co se týče péče o pleť. Tato oblast totiž jako první projevuje známky stárnutí pleti. Oční krém s obsahem kyseliny hyaluronové a extraktem z lněného semínka se zaměřuje na tři hlavní příznaky stárnutí: ochablá víčka, vrásky a tmavé otoky.

Používejte ráno i večer. Naneste malé množsví mezi prsty, zahřejte a poté dlouhými pohyby od kouktu oka směrem ven aplikujte v oblasti očního okolí.

Renergie_eye_cream